Horoskopy: Horoskop, horoskopy, numerológia

Share

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu:
Odoberaj horoskopy emailom
 • Baran (21.3 – 20.4)

  Znamenie baranaDnes sa musíte veľmi ponáhľať. Nové zámery budú realizované, len ak ich stihnete predpoludním. Pozor na provokácie protivníkov. Nedajte sa strhnúť do škriepky. Pokračuj »
 • Býk (21.4 – 20.5)

  Znamenie bykaPokojne môžete poľaviť, nehrozia vám žiadne straty. Ak uvoľníte priestor pre prácu niekomu druhému, získate čas pre vaše záľuby. Už ste ich dlho zanedbávali. Pokračuj »
 • Blíženci (21.5 – 20.6)

  Znamenie blizencovObjavia sa nepríjemnosti, ktoré vám narušia dnešný deň. Snažte sa brať všetko s úsmevom a nič vás nevyvedie z miery. Voľný čas využite na oddych s partnerom. Pokračuj »
 • Rak (21.6 – 22.7)

  Znamenie rakaDobre si zvážte prednosti a nevýhody plánu, ktorý sa chystáte zverejniť. Vyvoláte nervozitu a možno aj hádky. Nebolo by príjemnejšie stráviť pekné chvíle na prechádzke? Pokračuj »
 • Lev (23.7 – 22.8)

  Znamenie levaDnes budete veľmi aktívni. Asi sa aj rýchlo dozviete, čo za svoje úsilie získate. Tešili ste sa na nejaké stretnutie? Zdá sa, že je ohrozené. Pokračuj »
 • Panna (23.8 – 22.9)

  Znamenie pannyVaše myslenie ide čoraz viac do hĺbky. Všeličo sa vám bude javiť v inom svetle ako doteraz. Možno pocítite na chvíľu aj sklamanie. Nemali by ste si vytvárať o ľuďoch ilúzie. Pokračuj »
 • Váhy (23.9 – 22.10)

  Znamenie vahNedajte sa dnes vyprovokovať na definitívne rozhodnutie. Vaša pozornosť je veľmi rozptýlená, preto nedokážete sledovať každú maličkosť, ktorá môže byť chytákom. Pokračuj »
 • Škorpión (23.10 – 22.11)

  Znamenie skorpionaStačí slovko - iskra a vy začnete veľa a zbytočne rozprávať. Zvýšte opatrnosť, nepríjemné ozveny budete počuť ešte aj v ďalších dňoch. Pokračuj »
 • Strelec (23.11 – 21.12)

  Znamenie strelcaPripravte sa, že to dnes nebudete mať jednoduché. Pokiaľ chcete, aby sa veci hýbali, treba sa rozhodnúť. Musíte si však uvedomiť, že si proti sebe niekoho postavíte. Každému nevyhoviete. Pokračuj »
 • Kozorožec (22.12 – 20.1)

  Znamenie kozorozcaVo vašej kariére príde k pozitívnemu obratu, dokonca si začnete myslieť, že sa vám povolanie stalo koníčkom. Nezanedbávajte však rodinu. Pokračuj »
 • Vodnár (21.1 – 19.2)

  Znamenie vodnaraKritika, ktorá sa vznesie na vašu hlavu, vás trochu podráždi. Najlepšie bude, ak sa nad ňu povznesiete. Prijmite pozvanie priateľa, ktorý vám rád pomôže. Ak nie inak, aspoň radou. Pokračuj »
 • Ryby (20.2 – 20.3)

  Znamenie rybNapriek tomu, že sa dnes nebudú diať žiadne zázraky, predsa len bude mať deň svoje kúzlo. Prejaví sa to predovšetkým v styku s jednou veľmi sympatickou osobou. Pokračuj »
Aktuálna nálada: 70%

Krasne letne rano i ja zelam vsetkym a pekný pohodovy den.

Ja som dnes sľúbila Miske kúpanie, tak idem chytro porobiť, navariť a

Eva.I pridané o 07:38
Aktuálna nálada: 80%

Dobré ráno, opäť teplomer bude ukazovať letné hodnoty, tak nezabudnite piť tekutiny.Aj na mňa už čaká čaj.
Pekný nerušený deň.

beva pridané o 06:55
Aktuálna nálada: 20%

Dnes som menil strechu na spusti. Chcem este ist fo zahrady natrhat cernice pre vnucku. To je moje slniecko.

Jan pridané o 15:35