Horoskopy: Horoskop, horoskopy, numerológia

Share

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu:
Odoberaj horoskopy emailom
 • Baran (21.3 – 20.4)

  Znamenie baranaEšte raz si všetko dobre premyslite, kým zmeníte svoju mienku. Ak máte na to skutočne vážne dôvody, nedopustíte sa ničoho zlého. Druhí to robia celkom bežne. Pokračuj »
 • Býk (21.4 – 20.5)

  Znamenie bykaBrzdite svoj temperament a dajte si pozor, aby ste neprestrelili. Vaša búrlivá povaha vám môže spôsobiť ťažkosti. Nesnažte sa vnucovať druhým svoje predstavy, každý má právo na svoj názor. Pokračuj »
 • Blíženci (21.5 – 20.6)

  Znamenie blizencovNiečo vyvolá vaše úvahy o voľnom čase. V tejto oblasti nie sú vaše želania vôbec skromné. Relaxovať môžete i v prípade, že zostanete doma. Pokračuj »
 • Rak (21.6 – 22.7)

  Znamenie rakaDnes by sa nemali vyskytnúť žiadne väčšie problémy. Ak sa na vás obráti ktosi o radu pri riešení svojich problémov, neodmietajte. V budúcnosti ako keby ste našli. Pokračuj »
 • Lev (23.7 – 22.8)

  Znamenie levaPokúste sa vyvarovať stretnutia s človekom, ku ktorému vás viaže silný subjektívny vzťah. Je plný rozporov a vy ešte stále nemáte záujem ich odstraňovať a objasňovať. Pokračuj »
 • Panna (23.8 – 22.9)

  Znamenie pannyPodarí sa vám jedna vec, ktorú ste nedávno odsúdili na neúspech. Ak máte radšej tradície ako novoty, porozmýšľajte, či sa váš úspech neobráti proti vám. Pokračuj »
 • Váhy (23.9 – 22.10)

  Znamenie vahMali by ste využiť schopnosť získať záujem ľudí okolo seba. Vďaka tomu narastú vaše šance na povýšenie a zlepšenie finančnej situácie. Pokračuj »
 • Škorpión (23.10 – 22.11)

  Znamenie skorpionaPomaly sa začína vyjasnievať, a tým aj zlepšovať vaša nálada. Hoci nie je všetko celkom tak, ako by ste si to predstavovali, už vás z toho nemusí bolieť hlava. Pokračuj »
 • Strelec (23.11 – 21.12)

  Znamenie strelcaPovinností bude priveľa, bez pomoci ich nezvládnete. Stretnete spriaznenú dušu, o ktorej ste ani netušili. Myslite na svoje fyzické aj duševné zdravie. Pokračuj »
 • Kozorožec (22.12 – 20.1)

  Znamenie kozorozcaPokúste sa porozprávať s partnerom, prečo sa istí ľudia začali ku vám správať odmeranejšie. Jeho úprimnosť vám veľmi rýchlo otvorí oči. Pokračuj »
 • Vodnár (21.1 – 19.2)

  Znamenie vodnaraBuďte opatrní, lebo nejakému vášmu vzťahu hrozí veľké nebezpečenstvo. Sústreďte sa a zabráňte zásahom zvonku. Neľutujte, veľmi skoro svoj postup oceníte. Pokračuj »
 • Ryby (20.2 – 20.3)

  Znamenie rybNajlepším riešením, ako odstrániť podráždenosť, je práca spojená s fyzickou námahou. Problémy prestanú byť neriešiteľné a nájdete dosť síl v sebe, aby ste im dokázali čeliť. Pokračuj »
Aktuálna nálada: 60%

Dobré ráno.
Veru vonku to krásne všetko ožíva. Už je aj vidieť, ako mráz cez zimu narobil škodu.
Prajem všetkým krásny, ne

beva pridané o 06:53
Aktuálna nálada: 70%

Ahojte dievčatá a chlapi z MD.

Dnes to tu parádne žije, chcem sa aj ja pripojiť.

Majo, pripájam sa k želaniu vše

Ruženkaa pridané o 15:14
Aktuálna nálada: 60%

EvkaI, nech sa to dnešné stretnutie vydarí.

Hrdlo ma už prestalo bolieť, lebo ma to iba chytalo, ale hlasivky mám úplne vyčerpa

beva pridané o 13:22