Horoskopy: Horoskop, horoskopy, numerológia

Share

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu:
Odoberaj horoskopy emailom
 • Baran (21.3 – 20.4)

  Znamenie baranaPoloha planét vám predurčuje deň vhodný na spoločenské vyžitie. Nezabudnite pri tom na najbližších. Dnes však neuzatvárajte žiadne zmluvy. Pokračuj »
 • Býk (21.4 – 20.5)

  Znamenie bykaPracovná časť dňa vám prejde pokojne. Popoludní sa sústredíte na rodinu a vyhnete sa aktivitám, ktoré by vás mohli rozčúliť. Najbližší sa s radosťou pripoja. Pokračuj »
 • Blíženci (21.5 – 20.6)

  Znamenie blizencovV partnerskom vzťahu môže dôjsť k nedorozumeniu. Ak nebudete problém brať príliš vážne, všetko sa urovná. Zvýšte opatrnosť v dopravných prostriedkoch. Pokračuj »
 • Rak (21.6 – 22.7)

  Znamenie rakaNasnažte sa za každú cenu presadiť vašu vôľu. Doprajte aj ľuďom okolo vás vniesť svoje nápady do spoločnej práce. Pristupujte zodpovednejšie k rodine a deťom. Pokračuj »
 • Lev (23.7 – 22.8)

  Znamenie levaNosíte v hlave mnoho nápadov a dnes sa vám podarí jeden začať aj dokončiť. Planéty sú vám priaznivo naklonené, ich vplyv sa prejaví najmä v súkromnom živote. Pokračuj »
 • Panna (23.8 – 22.9)

  Znamenie pannyNejaká zmena vás na chvíľu vykoľají zo zabehnutého spôsobu života. Či bude lepšia alebo horšia, to závisí od vás. Neváhajte prijať pomocnú ruku. Pokračuj »
 • Váhy (23.9 – 22.10)

  Znamenie vahČo je pre vás prvoradé v týchto dňoch, je láska a cit. Nechajte sa nimi viesť, ale neignorujte svoj "hlas zodpovednosti". Môže vás uchrániť pred ťažkosťami. Pokračuj »
 • Škorpión (23.10 – 22.11)

  Znamenie skorpionaNeprajníci sa snažia prekaziť vaše plány. Ak si zachováte zásadovaosť, všetko hravo zvládnete. Mali by vám pomôcť aj vaši nezištní priatelia. Pokračuj »
 • Strelec (23.11 – 21.12)

  Znamenie strelcaNemali by ste sa miešať do záležitostí, v ktorých nemáte prehľad. Neboli by ste prvý človek čo kvôli tomu padol na nos. Záležitosť je komplikovanejšia ako predpokladáte. Pokračuj »
 • Kozorožec (22.12 – 20.1)

  Znamenie kozorozcaI keď vás čaká veľa povinností, nesmiete zabudnúť na dôslednosť. Ak teraz vyhrá povrchnosť a lajdáckosť nad pevnou vôľou, veľmi rýchlo všetko stratíte. Pokračuj »
 • Vodnár (21.1 – 19.2)

  Znamenie vodnaraNemali by ste sa preceňovať a brať si na krk viac práce ako môžete zvládnuť. Vaše schopnosti sú síce mimoriadne, ale nemali by ste prekročiť únosnú mieru. Potrebujete viac spánku. Pokračuj »
 • Ryby (20.2 – 20.3)

  Znamenie rybDnes hviezdy na vás kladú priveľké nároky a zdá sa, že môžete niečo pokaziť. Našťastie sa objavia priatelia, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Pokračuj »
Aktuálna nálada: 80%

Krásny preddušičkový den i ja zelam vsetkym.
Uz sa to všade neskutocne hmýri ľudmi - najmä okolo cintorínov. Aj ja čakám návštevu

Eva.I pridané o 12:33
Aktuálna nálada: 70%

Srdečne všetkých zdravím a prajem krásny deň. Urobila som si kávu, aby sa trochu prebrala z únavy.
Prajem deň podľa toho, aký si ho

beva pridané o 11:19
Aktuálna nálada: 70%

Prajem pokojný a požehnaný štvrtok.

Pekný deň.

Dianka.
---------

Dnes ideme na hroby s manž

Dianka pridané o 10:00