Horoskopy: Horoskop, horoskopy, numerológia

Share

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu:
Odoberaj horoskopy emailom
 • Baran (21.3 – 20.4)

  Znamenie baranaHrozia konflikty so staršími ľuďmi alebo ochrancami zákona. Radšej nevystrkujte rožky na určitých miestach. Večer splníte nejaký dávny sľub. Pokračuj »
 • Býk (21.4 – 20.5)

  Znamenie bykaUbíja vás stereotyp? Urobte konečne niečo pre to, aby ste to zmenili. Sú niektorí ľudia, ktorí by vás radi videli. Ide najmä o osoby opačného pohlavia. Pokračuj »
 • Blíženci (21.5 – 20.6)

  Znamenie blizencovNedokončené záležitosti doriešite aj za cenu straty voľného času. Doma objasnite vašu zaneprázdnenosť, vyhnete sa tak zbytočnej nervozite. Pokračuj »
 • Rak (21.6 – 22.7)

  Znamenie rakaSpontánne reakcie držte na uzde, dajte viac na uvážlivosť a racionálnosť. Šťastie môžete mať len vtedy, keď pôjde o niečo nové. Pozor na zdravie! Pokračuj »
 • Lev (23.7 – 22.8)

  Znamenie levaV nijakom prípade by ste nemali odmietnuť ponuku, ktorá sľubuje nevšedný zážitok. Máte možnosť aspoň na čas ukončiť stereotyp, ktorý vás už unavuje. Pokračuj »
 • Panna (23.8 – 22.9)

  Znamenie pannyDnes máte veľké šance získať životného spojenca, aj keď sa to na prvý pohľad nemusí tak javiť. Nemusíte sa obávať urobiť menšie zmeny vo svojom živote, oživia trochu atmosféru okolo vás. Pokračuj »
 • Váhy (23.9 – 22.10)

  Znamenie vahNedajte sa zlákať ľahkým zárobkom ani nečakanými príležitosťami. Vaše predstavy by sa nesplnili. Spoliehajte sa na radšej istotu, ako na šťastie. Pokračuj »
 • Škorpión (23.10 – 22.11)

  Znamenie skorpionaMúdro ste urobili, ak ste v rámci rodinného problému zaujali neutrálne stanovisko. Naďalej v tom pokračujte a ušetríte si nepotrebné vzrušenie. Dokážete využiť čas aj oveľa zaujímavejšie. Pokračuj »
 • Strelec (23.11 – 21.12)

  Znamenie strelcaDnes vám planéty pomôžu uplatniť vaše praktické schopnosti. Určite niečo vo svojom okolí zlepšíte a úplne prerobíte. Do práce sa vám podarí zapojiť aj najbližších. Pokračuj »
 • Kozorožec (22.12 – 20.1)

  Znamenie kozorozcaNápadov budete mať veľa, ale na okamžitý úspech to ešte nestačí. Mali by ste sa viac angažovať vo veci, na ktorej vám záleží. Prestaňte sa rozptyľovať maličkosťami. Pokračuj »
 • Vodnár (21.1 – 19.2)

  Znamenie vodnaraDnešok bude poznamenaný peknými zážitkami. Máte šancu, že sa vám splní niečo, po čom dávno túžite. Preto nečudo, keď sa budete tváriť veľmi spokojne. Stúpa vám sebavedomie. Pokračuj »
 • Ryby (20.2 – 20.3)

  Znamenie rybPustíte sa do viacerých vecí naraz. Nezostanete sami, určite sa objaví niekto, na koho sa môžete s dôverou obrátiť. Radosť vám urobia príbuzní. Pokračuj »
Aktuálna nálada: 70%

Prajem pokojnú a požehnanú 2. adventnú nedeľu.

Dianka.
---------

Dianka pridané o 13:10
Aktuálna nálada: 60%

Skôr než skonči tento deň.Ďakovať Ti,Pane ,chcem.Za to,že si pri mne stal,pred zlým si ma vystríhal. Od rana až doteraz,chránil si ma mnoho

Dobrý večer pridané o 17:32
Aktuálna nálada: 70%

Dnes je už 3. decembra 2016

Meniny oslavuje Oldrich, prajeme všetko najlepšie.

Zajtra je druhá adventná nedeľa.

Oznam pridané o 10:23