Horoskopy: Horoskop, horoskopy, numerológia

Share

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu:
Odoberaj horoskopy emailom
 • Baran (21.3 – 20.4)

  Znamenie baranaDnes vám hviezdy ponúknu nejakú šancu. Berte ju oboma rukami, už sa tak skoro neobjaví! Nájdite odvahu a riskujte, určite vyhráte. Pokračuj »
 • Býk (21.4 – 20.5)

  Znamenie bykaVaša finančná situácia je vzhľadom na pomery celkom dobrá. Ak si nebudete dávať pozor, ľahko môžete všetko, čo ste nadobudli, aj minúť. Záleží predovšetkým na vás, ako sa zachováte. Pokračuj »
 • Blíženci (21.5 – 20.6)

  Znamenie blizencovZachovajte si poctivosť v myslení aj činoch, inak si narobíte len ďalšie problémy. Budete mať príležitosť na dobrý skutok -- pomôcť v núdzi blížnemu. Povznesie to vašu náladu. Pokračuj »
 • Rak (21.6 – 22.7)

  Znamenie rakaDnes sa vám podarí odhaliť súvislosti, o ktorých ste doteraz ani netušili. Keď ich už spoznáte, porozmýšľajte, čo by ste z toho mohli získať pre seba, ale počínajte si opatrne. Pokračuj »
 • Lev (23.7 – 22.8)

  Znamenie levaZosilnený vzťah k štúdiu, ako aj potreba zmeny vás bude dostatočne napĺňať, takže sa dnes určite nudiť nebudete. Pripravuje sa neobyčajný zážitok, ak k nemu prispejete. Pokračuj »
 • Panna (23.8 – 22.9)

  Znamenie pannySnažte sa o maximálnu chápavosť, určite zmiernite konflikty. V zamestnaní sa vám podarí prísť na skvelú myšlienku. Choďte tvrdo za svojím cieľom. Pokračuj »
 • Váhy (23.9 – 22.10)

  Znamenie vahPripravte sa na menšie nepríjemnosti, ale nedajte sa nimi ovplyvniť. Vo veľkých úlohách budete mať úspech a nepríjemné pocity vám určite odstráni láska. Pokračuj »
 • Škorpión (23.10 – 22.11)

  Znamenie skorpionaDnes vás zaujme niekto svojimi zaujímavými názormi. Radi by ste sa s ním porozprávali, aby ste sa zbavili svojich pochybností. Nenechajte si nahovoriť niečo, o čom nie ste skalopevne presvedčení. Pokračuj »
 • Strelec (23.11 – 21.12)

  Znamenie strelcaNadišiel čas, aby ste splnili sľuby, ktoré sa od vás očakávajú. Ak budete ich splnenie odďaľovať, prestanú vás brať vážne. To by vás iste veľmi mrzelo. Naplno sa vo veci angažujte. Pokračuj »
 • Kozorožec (22.12 – 20.1)

  Znamenie kozorozcaBudete rozoberať situáciu a vyberať niečo výhodné. Konečné rozhodnutie radšej odložte. Dnes môžete málo získať, neskôr budete mať viac možností. Pokračuj »
 • Vodnár (21.1 – 19.2)

  Znamenie vodnaraBudete mať nutkanie konať egoisticky, čím by ste mohli stratiť náklonnosť niektorých ľudí. Asi prezradíte niečo, čo môže vyvolať roztržky. Pokračuj »
 • Ryby (20.2 – 20.3)

  Znamenie rybKonečne majú vaše plány zelenú. Máte možnosť presadiť sa i v tej najväčšej konkurencii. Obojstranne vyvážený partnerský vzťah bude pre vás veľkou oporou. Pokračuj »
Aktuálna nálada: 80%

Pekne dobre rano i cely den Vam vsetkym zelam.

Bevka dakujem, i ja sa tesim

Eva.I

Eva.I pridané o 08:04
Aktuálna nálada: 80%

Prajem krásne dobré ráno.
EvkaI. to by sa aj mne páčilo. Tak držím palce nech sa zdokonalíš aj v tejto oblasti.

Prajem

beva pridané o 07:45
Aktuálna nálada: 90%

Pekny vecer babenky a babuliaci, Bevka dakujem - bolo super v skole - dnes sme zacali dalsiu novotu - rezbarstvo - uz sa tesim na prakticke hodiny, uv

Eva.I pridané o 19:05