Horoskopy: Horoskop, horoskopy, numerológia

Share

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu:
Odoberaj horoskopy emailom
 • Baran (21.3 – 20.4)

  Znamenie baranaNajväčší prospech budete mať v tento deň z toho, ak sa budete zaoberať niečím, čo podnieti vašu fantáziu a estetické cítenie. Dobre si poprezerajte svoj šatník, netreba ho obmeniť? Pokračuj »
 • Býk (21.4 – 20.5)

  Znamenie bykaNedajte sa znechutiť rečami, ktoré sa o vás šíria v zákulisí. Na tom predsa nestojí svet. Rozmýšľajte prakticky a nevydávajte zbytočne veľa síl na vysvetľovanie nezmyslov. Pokračuj »
 • Blíženci (21.5 – 20.6)

  Znamenie blizencovUrobíte krok k zmene zamestnania. Nebudete vyčkávať a pripomeniete sa i sám. Večer zhodnotíte, čo ste urobili počas dňa. Asi si určíte aj vyššie ciele. Pokračuj »
 • Rak (21.6 – 22.7)

  Znamenie rakaTo, čo ste doteraz uvideli, je len špička ľadovca. Čím intenzívnejšie sa budete vecou zaoberať, tým viac bude prekvapení. Ale všetko stojí za pokus, najmä ak z toho budete mať nejaký úžitok. Pokračuj »
 • Lev (23.7 – 22.8)

  Znamenie levaPočas voľných chvíľ sa veľmi neprepínajte, šetrite svoje telesné aj duševné sily. Nepresviedčajte partnera o tom, čo a ako má robiť. Ak stratíte jeho dôveru, ťažko ju opäť získate. Pokračuj »
 • Panna (23.8 – 22.9)

  Znamenie pannyS partnerom sa rozprávajte na tému vašich nárokov len veľmi opatrne. Najlepšie by bolo, keby začal on sám. Obchádzajte okolo horúcej kaše tak dlho, až nevydrží a začne sám od seba. Pokračuj »
 • Váhy (23.9 – 22.10)

  Znamenie vahNedomáhajte sa tvrdošijne svojho práva, ľahko môžete dosiahnuť pravý opak toho, čo chcete. Dohodou by ste mohli dosiahnuť viac. Skúste vyjednávať skôr, ako by mohlo dôjsť ku sporu. Pokračuj »
 • Škorpión (23.10 – 22.11)

  Znamenie skorpionaNebude sa vám dariť tak, ako ste si predstavovali. Snažte sa však získať rovnováhu nad vašimi citovými vzťahmi. Všetko bude v najlepšom poriadku. Pokračuj »
 • Strelec (23.11 – 21.12)

  Znamenie strelcaPlanéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám. Pokračuj »
 • Kozorožec (22.12 – 20.1)

  Znamenie kozorozcaKaždou minútou, ktorú doprajete svojim nepriateľom na pokojnú rozvratnú činnosť, klesajú dnes vaše šance na úspech. Pokračuj »
 • Vodnár (21.1 – 19.2)

  Znamenie vodnaraAk dokážete zmeniť svoj postoj, umožní vám to viesť konštruktívne rozhovory. Poteší vás jedna dobrá správa, ktorá prinesie do vášho života istú zmenu. Zachovajte si veselú myseľ. Pokračuj »
 • Ryby (20.2 – 20.3)

  Znamenie rybDnes vás zaujme niekto svojimi zaujímavými názormi. Radi by ste sa s ním porozprávali, aby ste sa zbavili svojich pochybností. Nenechajte si nahovoriť niečo, o čom nie ste skalopevne presvedčení. Pokračuj »
Aktuálna nálada: 70%

Pekne dobre rano a uspesny posledný týžden v tomto školskom roku zelam vsetkym.
My sme mali vcera oslavu spojenú s opekackou - naša Mise

Eva.I pridané o 06:57
Aktuálna nálada: 80%

Dobré ráno.Dnešný deň patrí Ladislavom, tak im prajem všetko najlepšie.. hlavne pevné zdravie.
U nás bol kúpací víkend a veľa ná

beva pridané o 06:16
Aktuálna nálada: 80%

Dobré ráno. Pripájam sa prianiu krásneho letného dňa aj aby sa všetkým, ktorých trápia choroby,zabrala liečba a nastalo prinavrátenie zdr

beva pridané o 06:52