Horoskopy: Horoskop, horoskopy, numerológia

Share

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu:
Odoberaj horoskopy emailom
 • Baran (21.3 – 20.4)

  Znamenie baranaPostavenie planét vás možno bude provokovať k presadzovaniu vašej osoby, prípadne vnucovaniu vašich predstáv okoliu. To však môže vyvolať nepriaznivú reakciu. Pokračuj »
 • Býk (21.4 – 20.5)

  Znamenie bykaObjavia sa nepríjemnosti, ktoré vám narušia dnešný deň. Snažte sa brať všetko s úsmevom a nič vás nevyvedie z miery. Voľný čas využite na oddych s partnerom. Pokračuj »
 • Blíženci (21.5 – 20.6)

  Znamenie blizencovNepúšťajte sa do ničoho riskantného. Stavte na istotu aj vtedy, ak sa vám to zdá nemožné. V citovej oblasti vás čakajú príjemné chvíle plné lásky a porozumenia. Pokračuj »
 • Rak (21.6 – 22.7)

  Znamenie rakaNezaumieňujte si tak veľa ako včera, veď nemusíte každý deň dokazovať svoju šikovnosť! Staršie ročníky čaká večer milé prekvapenie. Uvoľnite sa. Pokračuj »
 • Lev (23.7 – 22.8)

  Znamenie levaDnes môžete doplatiť na svoju tvrdohlavosť. Svojím zhoršeným imidžom nezapôsobíte dôveryhodne na tých, ktorých chcete získať na svoju stranu. Pokračuj »
 • Panna (23.8 – 22.9)

  Znamenie pannyPoloha planét vám predurčuje deň vhodný na spoločenské vyžitie. Nezabudnite pri tom na najbližších. Dnes však neuzatvárajte žiadne zmluvy. Pokračuj »
 • Váhy (23.9 – 22.10)

  Znamenie vahTelom aj dušou sa zasadzujete za vec, ak ide o realizáciu vášho predsavzatia. Váš recept, ako sa zbaviť prípadných nepriateľov, je osvedčený -- byť vždy o niečo vpredu. Pokračuj »
 • Škorpión (23.10 – 22.11)

  Znamenie skorpionaPohodu dnešného dňa naruší nevšedná návšteva. Prekvapia vás názory príbuzných. I keď je váš čas vymedzený, večer si nájdete voľno na rozhovory s nimi. Pokračuj »
 • Strelec (23.11 – 21.12)

  Znamenie strelcaZamyslite sa, či výčitka z domu, že ste držgroš, nie je pravdivá. Iste je rozumné, že peniaze nepremyslene nevyhadzujete, ale pokúste sa výnimočne aspoň maličkosťou spraviť svojim blízkym radosť. Pokračuj »
 • Kozorožec (22.12 – 20.1)

  Znamenie kozorozcaNejaká udalosť a dnešný deň sa vám zmení na sviatok. Dosiahnete veľa, len si musíte zvoliť správnu taktiku. Najväčším nepriateľom môže byť vaša nedočkavosť. Pokračuj »
 • Vodnár (21.1 – 19.2)

  Znamenie vodnaraDo popredia sa dostávajú veci, na ktoré ste už možno aj zabudli. Vyvolajú u vás opäť veľké nádeje na ich uskutočnenie. Romantické pocity vás budú sprevádzať po celý deň. Pokračuj »
 • Ryby (20.2 – 20.3)

  Znamenie rybZa vašu momentálnu zlú náladu môže situácia na pracovisku. Nepodliehajte jej, nič vám nehrozí. Zbytočne by ste si komplikovali život. Môžete očakávať príjemnú správu od partnera. Pokračuj »
Aktuálna nálada: 70%

I ja prajem pokojnú a požehnanú sobotu a prajem pekný víkend.

Dianka.
---------

Dianka pridané o 09:59
Aktuálna nálada: 80%

Konecne som sa dostala ku svojej rannej kavicke a Marienkin prispevok mi vycaril usmev na tvari - krasne, dakujem❤️❤️❤️❤️❤️.

Eva.I pridané o 09:29
Aktuálna nálada: 70%

Ahojte ♥ moje!!!

Prajem krásne dobré ráno..... a krásny víkend..... pozdravujem všetkých a všade.....
Dnes je u nás n

Marienka pridané o 09:24