Horoskopy: Horoskop, horoskopy, numerológia

Share

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu:
Odoberaj horoskopy emailom
 • Baran (21.3 – 20.4)

  Znamenie baranaDnes sa vám síce splní jedno želanie, ale bude to úplne iným spôsobom, ako ste si predstavovali. Prácu zvládnete, ale problémom sa nevyhnete. Pokračuj »
 • Býk (21.4 – 20.5)

  Znamenie bykaDnes hviezdy na vás kladú priveľké nároky a zdá sa, že môžete niečo pokaziť. Našťastie sa objavia priatelia, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Pokračuj »
 • Blíženci (21.5 – 20.6)

  Znamenie blizencovDávajte si pozor na slová, ktoré použijete na svoju obhajobu. Nebolo by veľmi múdre provokovať. Mohli by ste urobiť z maličkosti veľký problém. O to vám určite nejde. Pokračuj »
 • Rak (21.6 – 22.7)

  Znamenie rakaMali by ste si viac vážiť dobré zázemie, ktoré vám poskytuje partner. Nájdite si čas na dôverný rozhovor, kde vám môže partner povedať úprimne všetko, čo si o vás myslí. Pokračuj »
 • Lev (23.7 – 22.8)

  Znamenie levaNemalo by sa vás dotknúť, ak má niekto výhrady k vašim návrhom. Aspoň je úprimný. Nemalo by to však narušiť harmóniu posledných dní. Mali by ste navštíviť nejaké spoločenské podujatie. Pokračuj »
 • Panna (23.8 – 22.9)

  Znamenie pannyZačnete sa aktivizovať v nejakej novej úlohe. Veľmi rýchlo dosiahnete pozitívne zmeny. Spomenie si na vás priateľ, ktorý je dlhší čas v cudzine. Pokračuj »
 • Váhy (23.9 – 22.10)

  Znamenie vahUsilujte sa zosúladiť svoje potreby s možnosťami. Dnes nedostanete nič zadarmo. Budete sa musieť snažiť viac ako obyčajne. Keď chcete, veľa dokážete. Pokračuj »
 • Škorpión (23.10 – 22.11)

  Znamenie skorpionaDnes budete všetko vidieť cez ružové okuliare. Neprinesie vám to úžitok, asi sa dopustíte nejakých chýb. Zmena, ktorá vás večer zastihne, príde naozaj vhod. Pokračuj »
 • Strelec (23.11 – 21.12)

  Znamenie strelcaDnes si môžete dovoliť skoro všetko, čo chcete. Máte veľkú výhodu v tom, že si dokážete udržať takmer za každých okolností prehľad o situácii. Pri tom všetkom, čo sa okolo vás deje, je to naozaj obdivuhodné. Pokračuj »
 • Kozorožec (22.12 – 20.1)

  Znamenie kozorozcaJediná investícia, ktorá sa vám dnes vyplatí, je do vlastného tela. Šport či zábava urobí svoje. Pri stretnutí s novými priateľmi nezabudnite na starých. Pokračuj »
 • Vodnár (21.1 – 19.2)

  Znamenie vodnaraMali by ste využiť svoje rezervy, ak to neurobíte dobrovoľne, niekto vás k tomu zrejme prinúti. Nie sú vylúčené stresové situácie, z ktorých sa len tak ľahko nedostanete. Pokračuj »
 • Ryby (20.2 – 20.3)

  Znamenie rybRodinné problémy sa snažte vyriešiť hneď, ako vzniknú. Neskôr by vám mohli prerásť cez hlavu. V partnerskom vzťahu skúste nájsť pozíciu, ktorá bude vyhovovať obom stranám. Pokračuj »
Aktuálna nálada: 90%

Ahojte priatelia moji,pozdravujem vas vsetkych v dnesny pekny slnecny den,aspon u nas je super.

Ja som bol zabehat,tak az tak dobre mi

Marian pridané o 11:44
Aktuálna nálada: 70%

Modliť sa nieje väčšou hanbou ako žiť a dýchať.Človek potrebuje Boha ako potrebuje vodu a kyslík.

dobry deň pridané o 10:59
Aktuálna nálada: 70%

Prajem pokojnú a požehnanú nedeľu.

V rádii ide práve svätá omša z evanjelického kostola v Hrušove.

"Nezávid

Dianka pridané o 09:23