Horoskopy: Horoskop, horoskopy, numerológia

Share

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu:
Odoberaj horoskopy emailom
 • Baran (21.3 – 20.4)

  Znamenie baranaVďaka záujmu opačného pohlavia výrazne stúpne vaše sebavedomie. Čakáte návštevu? Určite tiež vyvolá neobyčajný záujem a zvedavosť okolia. Pokračuj »
 • Býk (21.4 – 20.5)

  Znamenie bykaUsilujte sa šikovne dostať zo situácie, keď sa na vás obrátia s takými požiadavkami, ktoré nemôžete splniť. Aj veľkorysosť má svoje trvanie. Dôležité je, aby ste mali čisté svedomie. Pokračuj »
 • Blíženci (21.5 – 20.6)

  Znamenie blizencovVec, ktorú by ste chceli dnes vyriešiť, vyzerá dosť zložito. Ale námaha sa vyplatí, pretože už teraz máte úspech, takmer zaručený. Predovšetkým ak zoslúdadíte city s rozumom. Pokračuj »
 • Rak (21.6 – 22.7)

  Znamenie rakaKaždý človek potrebuje z času na čas obmenu a vy obzvlášť. Dnes budete mať možnosť nadviazať nové priateľské vzťahy. Možno sa vám splní nejaké tajné prianie. Pokračuj »
 • Lev (23.7 – 22.8)

  Znamenie levaOtvorte lepšie oči! Niekto vám nadbieha a môžete to využiť pri vytváraní kontaktov. Prekvapí vás, kto všetko patrí do širšieho príbuzenstva. Pokračuj »
 • Panna (23.8 – 22.9)

  Znamenie pannyMali by ste vedieť, že akokoľvek sa rozhodnete, všetkým vyhovieť nemôžete. Diplomaticky sa vyhnite zbytočnému vysvetľovaniu. Dobre vám padne stretnutie s priateľom. Pokračuj »
 • Váhy (23.9 – 22.10)

  Znamenie vahZáležitosti tvojho srdca, ktoré sa zdali doteraz pomýlené sa začínajú prejavovať opäť ako reálne. Treba sa len viac angažovať a vyliezť zo svojej ulity. Pokračuj »
 • Škorpión (23.10 – 22.11)

  Znamenie skorpionaDeň je vhodný na prácu s peniazmi. Môžete robiť väčšie nákupy alebo investovať. Prítomnosť partnera bude mať kladný vplyv na vašu nervovú sústavu. Pokračuj »
 • Strelec (23.11 – 21.12)

  Znamenie strelcaProtichodné pocity sú zrejme dôsledkom predošlých dní. Vytvorte si okolo seba ochranný štít proti prípadným útokom. Nezabúdajte, že zdravie máte len jedno. Odpočívajte. Pokračuj »
 • Kozorožec (22.12 – 20.1)

  Znamenie kozorozcaAk nemáte dokončenú jednu prácu, nezačínajte ďalšiu. Súkromné problémy zverte len dôveryhodnej osobe. Inak by sa to mohlo obrátiť proti vám. Pokračuj »
 • Vodnár (21.1 – 19.2)

  Znamenie vodnaraZáleží len na vás, aký bude dnešný deň. Majte stále na mysli, že všetkého veľa škodí. Dávajte si pozor na nové známosti, aby ste si nezranili nielen srdce. Pokračuj »
 • Ryby (20.2 – 20.3)

  Znamenie rybDnes by ste sa mali zúčastniť na stretnutí, kde budete mať možnosť vybudovať z pracovného kontaktu osobné priateľstvo. Nenecháte si ujsť túto príležitosť, priateľov nikdy nie je dosť. Pokračuj »
Aktuálna nálada: 80%

Bevka dakujem za pozdrav a velmi sa tesim ze Marek je v poriadku, teraz si snad trosku chlapci oddychnu.

Veru presne ako si to opisala

Eva.I pridané o 17:02
Aktuálna nálada: 80%

Srdečne zdravím EvkuI. a teším sa, že sa pochúťka vydarila, to bolo obľúbené aj pre mojich rodičov, ale ja som to nevarila, teda už veľmi

beva pridané o 11:25
Aktuálna nálada: 70%

A máme štvrtok.
Prajem ho pokojný a požehnaný.
Je síce zamračený, upršaný,
ale slniečko máme v duši.

Dianka pridané o 08:58