Horoskopy: Horoskop, horoskopy, numerológia

Share

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu:
Odoberaj horoskopy emailom
 • Baran (21.3 – 20.4)

  Znamenie baranaOvládne vás pohodlnosť. Prejaví sa najmä nechuťou splniť požiadavky, ktoré na vás budú klásť vaši najbližší. Zľahčovanie situácie naruší vaše vzťahy. Pokračuj »
 • Býk (21.4 – 20.5)

  Znamenie bykaAk aj si chcete zadovážiť niečo mimoriadne, nemali by ste si dnes robiť nové dlžoby. Radšej vyčkajte, kým budete na tom finančne lepšie. V láske ľahko narazíte na prekážky. Pokračuj »
 • Blíženci (21.5 – 20.6)

  Znamenie blizencovPrežijete pomerne nevyrovnaný deň, počas ktorého veľmi nečakajte, že pôjde všetko podľa vašich predstáv. Budete musieť prekonať viaceré prekážky. Nie sú vylúčené ani spory. Skúste ísť do kina. Pokračuj »
 • Rak (21.6 – 22.7)

  Znamenie rakaVšímajte si dnes viac partnera! Ak zbadáte na ňom niečo zaujímavé, neváhajte a vyjadrite svoj obdiv. Váš záujem nezostane dlho bez odpovede. Pokračuj »
 • Lev (23.7 – 22.8)

  Znamenie levaNerozčuľujte sa, ak dnes za vami niekto príde bez ohlásenia. Má na to iste dôvody. Radšej si ho v pokoji vypočujte a ukážte dobrú vôľu. V budúcnosti sa vám to vráti. Pokračuj »
 • Panna (23.8 – 22.9)

  Znamenie pannyZvýšená citlivosť sa prejaví kritickosťou -- a to tak na pracovisku, ako aj doma. Dávajte pozor, aby ste tým niekoho neurazili, kto si to ani nezaslúži. Pokračuj »
 • Váhy (23.9 – 22.10)

  Znamenie vahMali by ste si uvedomiť skutočnosť, že čas sú peniaze. Ak zostanete nečinní, nesmúťte za stratami. Nedajte sa však zlákať na niečo, čo vám nič neprinesie. Pokračuj »
 • Škorpión (23.10 – 22.11)

  Znamenie skorpionaRozčaruje vás jedno stretnutie. Čo všetko si ľudia dokážu závidieť! Nenecháte sa znechutiť a vyhľadáte samotu v prírode. Večer sa vám svet bude zdať krajší. Pokračuj »
 • Strelec (23.11 – 21.12)

  Znamenie strelcaKonečne skončíte dlho sa vlečúcu záležitosť. Necítite sa dobre? Môžete očakávať zlepšenie vášho zdravotného stavu. Čaká na vás cestovanie, návšteva alebo výlet. Pokračuj »
 • Kozorožec (22.12 – 20.1)

  Znamenie kozorozcaJedno stretnutie a váš život sa môže zmeniť. Nedajte sa však uniesť krátkodobým zážitkom a pouvažujte, čo vám môže nový vzťah priniesť v budúcnosti. Pokračuj »
 • Vodnár (21.1 – 19.2)

  Znamenie vodnaraDoprajte si viac spánku a oddychu, lebo nezvládnete úlohy. V oblasti citov vám hrozí, že podľahnete neodolateľnému čaru istej osoby. Nie je to ten správny typ. Pokračuj »
 • Ryby (20.2 – 20.3)

  Znamenie rybZáležitosť, ktorú ste si naplánovali, nechajte bokom. Nie je ešte vhodný čas na jej realizáciu. Vyhnite sa zoznamovaniu a intímnym vzťahom na pracovisku. Pokračuj »
Aktuálna nálada: 100%

Vona spekaciek sa siri ovzdusim. Ivanko, takze spekacka na razen a vecera ista. :-) Vonku je 31,5 C, horuco. Ja idem do bazena zaplavat.Prajem prijemn

Lilid pridané o 19:00
Aktuálna nálada: 10%

Ahoj. Dnes som opravoval auto . Teraz michuti daco pod zub.Som stary mladenec. Co vymyslim ?add6b

Ivan pridané o 15:53
Aktuálna nálada: 80%

Pekne víkendové popoludnie Lili, Marian i vsetci ostatni.

Lili tak to musí byt krasne hory, rybník ..... Tam je ozaj príjemná t

Eva.I pridané o 13:11