Horoskopy: Horoskop, horoskopy, numerológia

Share

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu:
Odoberaj horoskopy emailom
 • Baran (21.3 – 20.4)

  Znamenie baranaMali by ste brzdiť svoju netrpezlivosť a radšej s pokojom dokončiť potrebné práce. Na to, na čo myslíte, máte ešte stále dosť času. Pokračuj »
 • Býk (21.4 – 20.5)

  Znamenie bykaMali by ste sa trochu brzdiť v nárokoch, múdrejšie bude držať sa reality. Dnes sa vám vráti ako bumerang niečo z minulosti, neberte to však v zlom. Všetko je len v rámci spravodlivosti. Pokračuj »
 • Blíženci (21.5 – 20.6)

  Znamenie blizencovUrobte čo sa dá, aby ste dokázali, že problematiku ovládate. Zasaďte sa za to, čo sledujete a prevezmite na seba aj zodpovednosť. Alibizmus nie je namieste. Pokračuj »
 • Rak (21.6 – 22.7)

  Znamenie rakaZrejme vás neprekvapí, že dnes sa jedna osoba bude snažiť, aby marila vaše úsilie. Nič iné sa predsa nedalo ani očakávať. Možno vám to pokazí na chvíľu náladu, ale iste vás to neodradí od cieľa. Pokračuj »
 • Lev (23.7 – 22.8)

  Znamenie levaÚlohy, ktoré ste ešte včera odkladali, by ste mali dnes bez problémov zvládnuť. Dávajte si pozor na majetok - strážte si peňaženku a zamykajte dvere. Pokračuj »
 • Panna (23.8 – 22.9)

  Znamenie pannyBuďte opatrní, lebo nejakému vášmu vzťahu hrozí veľké nebezpečenstvo. Sústreďte sa a zabráňte zásahom zvonku. Neľutujte, veľmi skoro svoj postup oceníte. Pokračuj »
 • Váhy (23.9 – 22.10)

  Znamenie vahRáno vás ovládne pocit, že sa všetci spojili proti vám. Nevzdávajte sa predčasne! Ak si udržíte chladnú hlavu, dostanete sa z nepríjemností už doobeda. Pokračuj »
 • Škorpión (23.10 – 22.11)

  Znamenie skorpionaVyužite vhodný čas a pokúste sa začať novú hru. Ak vám to doteraz nevychádzalo, neznamená to, že sa vám nebude dariť teraz. Osud treba pokúšať, kým sa dá. Aj šťastie sa niekedy unaví. Pokračuj »
 • Strelec (23.11 – 21.12)

  Znamenie strelcaNepodľahni pokušeniu porušiť zákon alebo platné predpisy. Ťažko sa potom dovoláš pomoci. Preto zbytočne neriskuj. Pokračuj »
 • Kozorožec (22.12 – 20.1)

  Znamenie kozorozcaDnešok bude poznamenaný peknými zážitkami. Máte šancu, že sa vám splní niečo, po čom dávno túžite. Preto nečudo, keď sa budete tváriť veľmi spokojne. Stúpa vám sebavedomie. Pokračuj »
 • Vodnár (21.1 – 19.2)

  Znamenie vodnaraPomaly, ale iste sa začína všetko obracať na dobré, preto zachovajte trpezlivosť, nesnažte sa urýchľovať veci násilím. Mohli by ste si poriadne skomplikovať situáciu. Máte čas, vyčkajte. Pokračuj »
 • Ryby (20.2 – 20.3)

  Znamenie rybNenechajte sa celkom znechutiť a pokračujte vo svojich plánoch a predstavách napriek všetkým ťažkostiam a problémom, ktoré celú záležitosť komplikujú. Šťastie je na vašej strane. Pokračuj »
Aktuálna nálada: 70%

Prajem pokojný a požehnaný utorok.

Prázdninujúcim pekné počasie a na horách ešte veľa snehu.

Dianka.
-

Dianka pridané o 15:37
Aktuálna nálada: 70%

Každého z nás anjel chráni,
svoj osud napísaný máme v dlani.
Ži svoj život poctivo a v láske,
nepozastavuj sa pri otáz

Eva.I pridané o 10:10
Aktuálna nálada: 70%

Pekne dobre rano vsetkym spravnym ludom z tejto stranky.
Zelala by som vsetkym , aby sa problemy a nezhody vyriesili tak, ako si zelate.

Eva.I pridané o 07:44