Horoskopy: Horoskop, horoskopy, numerológia

Share

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu:
Odoberaj horoskopy emailom
 • Baran (21.3 – 20.4)

  Znamenie baranaVáš život sa rozbieha na plné obrátky. Potešia vás veľmi lákavé ponuky, ktoré dnes od niekoho dostanete. Jediný problém bude v tom, čomu dať prednosť. Vyberajte s rozumom. Pokračuj »
 • Býk (21.4 – 20.5)

  Znamenie bykaSte opäť na koni a podľa toho sa aj správate. Nie každému to je však po vôli. Nečudujte sa, ak na vás našijú nejakú búdu. Ukážte, že máte zmysel pre humor, iste to všetci ocenia. Pokračuj »
 • Blíženci (21.5 – 20.6)

  Znamenie blizencovAk sa budete stále pohybovať v rovnakej spoločnosti, strácate možnosť ďalšieho rastu. Mali by ste sa snažiť rozšíriť okruh svojich známych o zaujímavých ľudí, ktorí vás budú v mnohom inšpirovať. Pokračuj »
 • Rak (21.6 – 22.7)

  Znamenie rakaDnešný deň bude dňom harmónie a pokoja. Sústredíte sa len na rodinu a vyhnete sa aktivitám, ktoré by vás mohli rozčúliť. Najbližší sa s radosťou pripoja. Pokračuj »
 • Lev (23.7 – 22.8)

  Znamenie levaDnes vám hviezdy odstránia z cesty všetky prekážky. I keď budete mať práce dosť, zdá sa, že si pri nej oddýchnete. Pozor na klebety! Môžu vyvolať nepríjemnosti. Pokračuj »
 • Panna (23.8 – 22.9)

  Znamenie pannyVšímajte si okolie a dbajte na to, aby vaša odvaha a odhodlanie neprekročili únosnú mieru. Vyhnite sa možným konfliktom, ktoré dnes naozaj nepotrebujete. Zoznámite sa s istou šikovnou osobou. Pokračuj »
 • Váhy (23.9 – 22.10)

  Znamenie vahČokoľvek ste si predsavzali, mali by ste dnes hravo zvládnuť. Dohovorte si stretnutie s osobou, s ktorou sa radi stretávate, sympatie budú na oboch stranách. Pokračuj »
 • Škorpión (23.10 – 22.11)

  Znamenie skorpionaMali by ste byť opatrnejší vo finančných otázkach. Nie vždy je risk aj zisk. Prekvapí vás niečo, čo súvisí s vašim domovom. Môže to byť však iba planý poplach. Pokračuj »
 • Strelec (23.11 – 21.12)

  Znamenie strelcaOpätovne sa vynorí otázka, prečo robíte to, čo robíte. Pravdepodobne nebudete môcť dať na to jasnú odpoveď. Nakoniec, máte dostatok sily na to, aby si svoje obhájili. Pokračuj »
 • Kozorožec (22.12 – 20.1)

  Znamenie kozorozcaMožno vás potrápia nejaké nevyjasnené vzťahy. Neberte ohľad na žiadnu osobu, dnes určite nič cenné nestratíte. Máte možnosť včas ovplyvniť niečie zbytočné snahy. Pokračuj »
 • Vodnár (21.1 – 19.2)

  Znamenie vodnaraMáte neporiadok vo financiách. Ak predpoludním niečo na tom nezmeníte, objavia sa neriešiteľné problémy. Niekto čaká na vaše chyby, nedajte sa nachytať. Pokračuj »
 • Ryby (20.2 – 20.3)

Aktuálna nálada: 90%

Ahojte priatelia.
Dnes sa to tu pekne rozbehlo, tak sa aj ja pridávam. Nie vždy je čas na písanie, ale dnes ako hovoríte je zamračené as

Ruženkaa pridané o 11:48
Aktuálna nálada: 90%

AHojte dievcata,pozdravujem vas aj ja v dnesny den po nejakom tom case,prave som na notebooku po par mesiacoch.

Mile ze ste tu stale,te

Marian pridané o 10:50
Aktuálna nálada: 80%

Veľmi ste ma potešili. Už mi poslal aj foto-má pekný rez. Vysoká úroveň starostlivosti personálu v nemocnici.

Dnes sa má u

beva pridané o 09:09