Horoskopy: Horoskop, horoskopy, numerológia

Share

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu:
Odoberaj horoskopy emailom
 • Baran (21.3 – 20.4)

  Znamenie baranaMáte melancholickú náladu? Neberte veci dramaticky. S problémami sa zverte dôveryhodnej osobe. Mohlo by sa stať, že by vaše slabosti využil niekto proti vám. Pokračuj »
 • Býk (21.4 – 20.5)

  Znamenie bykaNové správy prídu ako na zavolanie. Či sa tým zmeníte ozaj toľko, ako predpokladáte, sa ukáže až neskôr. Dovtedy nestrácajte trpezlivosť a zbytočne sa nevzrušujte. Všetko má svoj čas. Pokračuj »
 • Blíženci (21.5 – 20.6)

  Znamenie blizencovNiekto čaká na vaše rozhodnutie? Ak ešte máte ponuky, musíte sa ich urýchlene chopiť. Podľa Jupitera už zajtra môže byť prineskoro. Pokračuj »
 • Rak (21.6 – 22.7)

  Znamenie rakaZačnete sa aktivizovať v nejakej novej úlohe. Veľmi rýchlo dosiahnete pozitívne zmeny. Spomenie si na vás priateľ, ktorý je dlhší čas v cudzine. Pokračuj »
 • Lev (23.7 – 22.8)

  Znamenie levaDnes bude fungovať nevypočítateľnosť. Náhle zmeny by vás nemali vyviesť z miery. Venujte zvýšenú pozornosť všetkému, čo budete robiť. Postupujte pomaly a opatrne. Pokračuj »
 • Panna (23.8 – 22.9)

  Znamenie pannyDokonale zvládnete udalosti, ktoré sú pred vami. Musíte však správne reagovať na určité okolnosti. Pozor, nezabúdajte, že na cestách striehne na vás nebezpečenstvo. Pokračuj »
 • Váhy (23.9 – 22.10)

  Znamenie vahPostavenie planét vám dodáva dostatok sily. Všetky predsavzatia dokonale zvládnete. Menšie hádky, ktoré sa objavia, vám nespôsobia problémy. Pokračuj »
 • Škorpión (23.10 – 22.11)

  Znamenie skorpionaVyužijete príležitosť, ktorú vám hviezdy ponúknu a nadviažete kontakt s odborníkmi, na ktorých už dlhšie čakáte. Nezabudnite na zásady slušného správania. Pokračuj »
 • Strelec (23.11 – 21.12)

  Znamenie strelcaSnažte sa vymotať z restov, ktoré ste si narobili doteraz. Čakajú vás nové úlohy a nové príležitosti. Nič však nezačínajte skôr, ako dokončíte staré úlohy. Mali by ste z toho naraz zmätok. Pokračuj »
 • Kozorožec (22.12 – 20.1)

  Znamenie kozorozcaZo všetkých strán sa začnú na vás valiť povinnosti. Jediným riešením je vytrvalosť a trpezlivosť. Dostanete výbornú správu rodinného charakteru. Pokračuj »
 • Vodnár (21.1 – 19.2)

  Znamenie vodnaraViete presne, čo je vaším cieľom? V nejakej rozhodujúcej záležitosti budete mať obrovské šťastie. Spoľahnite sa aj na partnera, určite vám dodá odvahu. Pokračuj »
 • Ryby (20.2 – 20.3)

  Znamenie rybPočítajte s tým, že vaše názory narazia na odpor, aj keby ste mali pravdu. Tento deň nie je ideálny na uzatváranie dohôd. Venujte sa nevyhnutým praktickým veciam. Pokračuj »
Aktuálna nálada: 20%

Ahojte ♥ moje!!!

Srdiečka moje, prajem krásny dobrý večer, ja sa nemám čím chváliť.....
Zuby zle, posunula sa mi dvoj

Marienka pridané o 19:29
Aktuálna nálada: 80%

Krasne predpoludnie a co nevidiet i dobru chut k obedu zelam vsetkym.
U nas uz vyslo slniecko a hned je teplejsie i na dusi.

Oz

Eva.I pridané o 11:30
Aktuálna nálada: 70%

Prajem pokojnú a požehnanú sobotu.

Dianka.
---------

Dianka pridané o 08:10