Horoskopy: Horoskop, horoskopy, numerológia

Share

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu:
Odoberaj horoskopy emailom
 • Baran (21.3 – 20.4)

  Znamenie baranaVašu náladu dnes ovplyvní citová oblasť. Nesnažte sa tváriť ľahostajne, keď vám na istej veci záleží. V práci vás rešpektujú pre vaše rozumné nápady. Pokračuj »
 • Býk (21.4 – 20.5)

  Znamenie bykaNajlepšie výsledky dosiahnete práve vďaka priamočiarosti a otvorenosti. Padli ste do oka vplyvnej osobe, ktorá vám chce pomôcť. Je na vás, či ponúknutú pomoc prijmete. Pokračuj »
 • Blíženci (21.5 – 20.6)

  Znamenie blizencovPostavenie planét vám dodáva dostatok sily. Všetky predsavzatia dokonale zvládnete. Menšie hádky, ktoré sa objavia, vám nespôsobia problémy. Pokračuj »
 • Rak (21.6 – 22.7)

  Znamenie rakaBudete mať starosti s príbuznými. Všetko zvládnete a večer si vypočujete zaslúžené uznanie. S partnerom vás ešte viac zblíži spoločná práca. Pokračuj »
 • Lev (23.7 – 22.8)

  Znamenie levaDávajte pozor, aby ste nestratili dôveru človeka, ktorý pre vás veľa znamená. Pripravte sa na rozhovor, v ktorom sa niekto pokúsi zmeniť vaše rozhodnutie. Pokračuj »
 • Panna (23.8 – 22.9)

  Znamenie pannyDáte si veci do poriadku. Zamyslite sa nad vlastným správaním. Nie ste to práve vy, kto robí chyby? Zvážte si dobre finančné záležitosti. Pokračuj »
 • Váhy (23.9 – 22.10)

  Znamenie vahV práci sa môžete tešiť úspechom. I v rodine vládne spokojnosť. Dávajte si pozor na cestovanie v dopravných prostriedkoch, zlodejov je stále dosť. Pokračuj »
 • Škorpión (23.10 – 22.11)

  Znamenie skorpionaAk viete, kde ste urobili chybu, ešte nie je neskoro napraviť ju. Prvý krok k náprave však musíte urobiť vy, aj keď vám to ťažko padne. Dobre zvážte návrh, ktorý ste dostali. Pokračuj »
 • Strelec (23.11 – 21.12)

  Znamenie strelcaDrobné nepríjemnosti vám pokazia náladu. Vyhnite sa akejkoľvek telesnej námahe. Zvýšte opatrnosť pri práci s elektrickými spotrebičmi a prístrojmi. Pokračuj »
 • Kozorožec (22.12 – 20.1)

  Znamenie kozorozcaDnešný úspech by vám nemal príliš stúpnuť do hlavy. Konečný cieľ je ešte dosť ďaleko. Najskôr sa musia usporiadať doterajšie nezrovnalosti a potom môžete vyraziť za tým, čo vás tak láka. Pokračuj »
 • Vodnár (21.1 – 19.2)

  Znamenie vodnaraVo zvýšenej miere sa u vás prejavuje túžba po harmónii. Možno práve preto, že cítite priveľké tlaky na svoju osobu, čo vás veľmi zaťažuje, predovšetkým z psychickej stránky. Pokračuj »
 • Ryby (20.2 – 20.3)

  Znamenie rybPred vami je menej priaznivý deň na pracovné záležitosti. Vaše zdravie tiež nemá neobmedzené možnosti. Kroťte sa v ťažkých fyzických výkonoch. Pokračuj »
Aktuálna nálada: 90%

Ahojte dievcata,dobre ranko vam prajem.Mno u nas prsi uz treti den,sero a chaldno,ako v Jeseni :D :D :D,myslim na vas,teraz.

XTRA ide p

Marian pridané o 09:50
Aktuálna nálada: 70%

Dobre rano Bevka i vsetci ostatni co sem dnes este nazriete.

Veru poriadna búrka sa u nas prehnala - ja som rada ze je popolievane vs

Eva.I pridané o 08:20
Aktuálna nálada: 80%

Dobré ráno.
Ráno má vítal štebot vtákov, ako som otvorila okno a už keď som šla o 5:50 hodine šla na autobus, začínalo trošku p

beva pridané o 06:53