Horoskopy: Horoskop, horoskopy, numerológia

Share

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu:
Odoberaj horoskopy emailom
 • Baran (21.3 – 20.4)

  Znamenie baranaÚlohy, ktorými vás poveria, preveria vaše schopnosti. Mal by sa vám vydariť výborný obchod alebo nákup. Venujte pozornosti deťom. Dnes radšej necestujte. Pokračuj »
 • Býk (21.4 – 20.5)

  Znamenie bykaČo sa odohráva v hlavách niektorých osôb, je pre vás hádankou. Svoju zvedavosť však priveľmi neukazujte. Mohli by povedať, že sa miešate do cudzích záležitostí. Ďaleko by od pravdy neboli. Pokračuj »
 • Blíženci (21.5 – 20.6)

  Znamenie blizencovDnes dostanete návrh, za ktorý sa oplatí bojovať. Obavy odložte, nemáte čo stratiť. Ak budete teraz príliš skromní, premárnite fantastickú príležitosť. Pokračuj »
 • Rak (21.6 – 22.7)

  Znamenie rakaNikto vám len tak ľahko nedokáže pokaziť dobrú náladu. Máte radosť z tvorivej činnosti, na ktorú sa vám otvorí potrebný priestor. Ukážte, čo sa vo vás skrýva. Pokračuj »
 • Lev (23.7 – 22.8)

  Znamenie levaNedomáhajte sa tvrdošijne svojho práva, ľahko môžete dosiahnuť pravý opak toho, čo chcete. Dohodou by ste mohli dosiahnuť viac. Skúste vyjednávať skôr, ako by mohlo dôjsť ku sporu. Pokračuj »
 • Panna (23.8 – 22.9)

  Znamenie pannyVeci okolo vás sa rozbehli takým tempom, že sa nestačíte čudovať. Vaše dobré pocity ovplyvňujú priaznivo celý deň. Vo vzťahoch bude všetko prebiehať harmonicky. Pokračuj »
 • Váhy (23.9 – 22.10)

  Znamenie vahKonečne získate odvahu a pokúsite sa niečo vo vašom živote zmeniť. Raňajšie kroky budú úspešné, neskôr vás eufória opustí. Niekoho presvedčíte, že viete šetriť. Pokračuj »
 • Škorpión (23.10 – 22.11)

  Znamenie skorpionaPrežijete príjemné, ale aj plodné chvíle v kruhu priateľov. Vypočujete si o sebe len samé chvály. Máte dôvod na spokojnosť, určite to nebude vypočítavosť. Pokračuj »
 • Strelec (23.11 – 21.12)

  Znamenie strelcaSledujte dnešnú tlač a majte vnímavé uši! Dozviete sa fakt, ktorý vás vytrhne z finančnej tiesne. Vyhnite sa flirtovaniu, nemusí sa vám to vyplatiť. Pokračuj »
 • Kozorožec (22.12 – 20.1)

  Znamenie kozorozcaDávajte si pozor. Vaša nervová sústava je napätá. Nesnažte sa riešiť zložité úlohy. S partnerom sa vyberte niekam medzi ľudí, možno sa vyhnete zbytočným konfliktom. Pokračuj »
 • Vodnár (21.1 – 19.2)

  Znamenie vodnaraDo vášho života zasiahnu určité udalosti, ktoré môžu ovplyvniť váš ďalší život. Asi prídete k väčším finančným ziskom. Pozor na hádky s kolegami. Pokračuj »
 • Ryby (20.2 – 20.3)

  Znamenie rybVyužívajte svoje schopnosti na správnom mieste. Bežné práce môžete prenechať iným. Venujte sa len tomu, čo považujete za najdôležitejšie. Pokračuj »
Aktuálna nálada: 80%

EvkaI. a Dianka, veľmi pekne ďakujem a len čo prídem, on ide do práce. Tento týždeň máme takúto striedačku. Páááá

beva pridané o 13:57
Aktuálna nálada: 70%

Prajem pokojnú a požehnanú stredu.

Marekovi a všetkým Marekom všetko len to najlepšie prajem, hlavne zdravie.

Evk

Dianka pridané o 08:49
Aktuálna nálada: 70%

Pekne dobre rano zelam vsetkym.

Bevka Marekovi k meninam vsetko naj naj naj a samozrejme vsetkym ostatnym dnesnym oslavencom tiez gratu

Eva.I pridané o 06:28