Horoskopy: Čínsky horoskop na rok 2014 - Rok dreveného Koňa

Share

Čínsky horoskop na rok 2014 - Rok dreveného Koňa

Kôň bude vášnivo cválať od 31. januára 2014 do 18. februára 2015. Rok Dreveného Koňa bude expanzívny a bujarý. Odmení úprimných a disciplinovaných. Na sociálnych sieťach to bude bzučať ako v úli. Ľudia budú viac spolupracovať a odpúšťať si. Tento rok praje cestovaniu, zábave a komunitným podujatiam.

V rokoch, keď prevláda element Dreva, najviac získate z tímovej práce. Zistíte, že sedliacky rozum niekedy prináša najlepšie riešenia. Prvá polovica roku praje spolupráci v rodine. Neskôr môžete nasledovať volanie svojho srdca. Tak ako mnoho vecí v živote, žiarivý štart rýchlo vystrieda potreba trpezlivosti a zodpovednosti na ceste k úspechu. Mnohí sa ocitnú na križovatke, ktorej prechod si vyžiada odvahu, flexibilitu a originálne riešenia. Niežeby ste doteraz robili všetko zle, ale je potrebné vystúpiť zo zabehaných koľají. Energia dreva praje pomalému rastu a praktickým riešeniam, ktoré krotia nabubralé sľuby vyslovené pod vplyvom Koňa. Kreatívna práca a tvorivé inovácie zanechajú pozitívnu a trvalú stopu.

S návalom pozitívnej energie ľahko sľúbite viac ako dokážete splniť, čo môže viesť k rozptýleniu pozornosti a frustrácii. Neskrývajte to, choďte s pravdou von. Nebojte sa požiadať o pomoc. Venujte viac času sami sebe. Najlepšie čo môžete niekedy urobiť je uniknúť na chvíľu pred záplavou technológií do lona prírody.

Vo vzduchu visí láska. Rok Koňa zvlášť praje dlhodobým vzťahom. Manželstvá uzatvorené toho roku sľubujú výnimočné šťastie a stabilitu. Tajomstvá a temné stránky ľudskej povahy patria tiež medzi tohoročné témy. Tí, ktorí sú ochotní otvorene hovoriť o svojich pocitoch, získajú pocit slobody, ktorý sa ani nezdal možný.

Ľudia v znamení Tigra, Koňa a Psa si užijú dostatok veselosti, vďaka ktorej sú tak obľúbení. Najviac zábavy si užijete s priateľmi, starými aj novými. Pozitívna spätná väzba dobre pôsobí na sebavedomie. Zdieľajte svoje pocity a myšlienky. Vďaka sociálnym sieťam môžete rozšíriť pole pôsobnosti.

Narodení v znamení Potkana, Draka a Opice si môžu dopriať viac zábavy a menej práce. Budete ochotní viac riskovať na dosiahnutie svojich cieľov. Vaša intuícia a kreativita pracujú naplno. Aj keď ste rodení vodcovia, niekedy je jednoduchšie stať sa členom tímu.

Pre Byvolov, Hadov a Kohútov bude základom úspechu trpezlivosť a odhodlanie. Máte dobrý nos na ľudí a prostredie, a ľudí to k vám preto ťahá. Je to ideálny rok na rozvoj zručností či nových oblastí záujmu.

Narodení v znamení Zajaca, Kozy a Prasaťa budú rešpektovaní pre svoju láskavosť. Zohrávate tichú ale dôležitú úlohu vo svojej skupine či rodine. Urobte krok mimo doterajšej komfortnej zóny a vychutnávajte život plnými dúškami. Čokoľvek, čo vám prináša radosť, stojí za zvýšenú pozornosť.

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu: Odoberaj horoskopy emailom
Aktuálna nálada: 80%

EvkaI. a Dianka, veľmi pekne ďakujem a len čo prídem, on ide do práce. Tento týždeň máme takúto striedačku. Páááá

beva pridané o 13:57
Aktuálna nálada: 70%

Prajem pokojnú a požehnanú stredu.

Marekovi a všetkým Marekom všetko len to najlepšie prajem, hlavne zdravie.

Evk

Dianka pridané o 08:49
Aktuálna nálada: 70%

Pekne dobre rano zelam vsetkym.

Bevka Marekovi k meninam vsetko naj naj naj a samozrejme vsetkym ostatnym dnesnym oslavencom tiez gratu

Eva.I pridané o 06:28