Horoskopy: Celoročný horoskop baran na rok 2014

Share

Horoskop Baran na rok 2014

Celoročný horoskop baran 2014 Barani, ste pripravení na rok plný lásky, vzťahov a kreativity? Tento rok bude zameraný na všetko čo súvisí s vaším milostným životom. Pripravte sa na vážne zoznámenie sa s krásou, pokojom a spravodlivosťou. Rok 2014 sľubuje nekonečné možnosti na vylepšenie vašich mileneckých a partnerských zručností v maximálnej možnej miere. Nemusíte pre to obetovať vašu individualistickú bojovnú náturu, ale môžete sa naučiť veľkému umeniu kompromisov. V marci, keď sa hviezdy blížia vášmu narodeniu, pripravujú pre vás nové obdobie rovnovážneho vzťahu medzi “sebou” a “druhými”. Vo svojom vnútri ste skutočnou romantičkou túžiacou po harmonickom partnerstve a zdá sa, že v tomto roku by sa vaše túžby mohli naplniť. S príchodom leta vám Jupiter prinesie šťastie v láske po zvyšok roku. Mars, vaša dominantná planéta, bude od začiatku roku pridávať plyn vašim vzťahom a nepoľaví až do júla. Bude vás to motivovať investovať do nich čo najviac a udržiavať ich v harmónii. V prvom polroku by ste sa mali sústrediť na hromadenie energie a vyhýbaniu sa konfliktom. Čaká vás toľko skúšok pokoja a diplomacie, až sa budete diviť, čo sa stalo s vaším vnútorným ohňom. Žiadne obavy, príde ako sexy odplata v lete, keď Mars prechádza do Škorpióna a rozdúcha zmeny na zvyšok roku. Od februára vám osud nachystal významný dopad v oblasti vzťahov, ako osobných tak pracovných. Ak ste slobodná, najneskôr na jar vás čaká významné spojenie. Nasledujúce roky vás veľa naučia o braní a dávaní vo vzťahoch. Možno budete musieť prekonať obavy, ktoré máte zo straty samostatnosti, kvôli stabilnému partnerovi. Čo ak to znamená, že získate to najlepšie z oboch? Milujúceho partnera, ktorý vás bude podporovať v tom aká ste? Áno, aj vy môžete mať všetko.

Láska, rodina a spoločenský život

Na tento rok budete ešte dlho spomínať ako na partnerský rok. Máte pred sebou výzvu vymeniť svoj tendencie k impulzívnosti za trvalé a harmonické spojenie so skutočným partnerom. Namiesto užívania si milostných románikov vás kozmos vyzýva ponoriť sa do omnoho prínosnejšieho dlhodobého záväzku. Neznamená to, že máte zahasiť svoj vnútorný oheň. Jediný rozdiel bude v tom, že namiesto experimentov, ktoré vás nevedeli udržať na jednom mieste, sa budete teraz ponárať do hĺbky len s jednou osobou. Mesiac bude prenikať do vášho a partnerských znamení (Baran-Váhy) postupne od februára po celý rok a prinesie do vašich vzťahov predurčenú kvalitu. Pre vás to bude znamenať upriamiť pozornosť od “ja a moje” na potreby ostatných. Zo začiatku sa vám to možno nebude pozdávať, ale čoskoro zistíte aký obrovský potenciál a zmysel pre kompromisy v sebe skrývate.

Jupiter prenikne do vášho milostného života v júli a prinesie vám šťastie a potešenie, po ktorom túžite. Budete si ho môcť vychutnávať až do konca roku. Toľko detskej radosti a zábavy ste nezažili už roky. Užívajte si.

Práca

Už od januára bude zreteľný ústup vplyvu Venuše z vášho profesného života. Ak chcete prehodnotiť svoje doterajšie postoje a vniesť do svojej karéry viac kreativity, teraz jej ten správny čas. Mali by ste tak urobiť hneď v prvom štvrťroku. Tento rok určite nepraje prokrastinácii. Hviezdy sú vašim projektom silno naklonené začiatkom roku, vtedy treba šliapnuť na plyn. Koncom roku už môžete ubrať a venovať sa viac zábave. Pluto, znamenie transformácie a sily, bude naďalej vplývať na vašu kariéru aj v roku 2014. Jeho vplyv pôsobí pomaly (2008-2023) a vyžaduje postupný ústup od vašej doterajšej predstavy svetského úspechu. Po piatich rokoch jeho trajektórie začínate chápať, že staré musí byť zničené, ak ho má nahradiť niečo nové. Investovali ste už množstvo energie do hľadania vašej úlohy na tomto svete a čo tu chcete po sebe zanechať. Teraz máte možnosť spojiť svojho priekopníckeho ducha s potrebou vybudovať niečo trvalé.Pluto bude pôsobiť od apríla do septembra, čo vám umožní odlúčiť sa od vecí, ktoré nefungovali. V tomto roku budete mať množstvo príležitostí prehodnotiť svoj profesný život. Nebojte sa ani veľkých zmien. Planéty sú vám naklonené ak chcete do svojej práce vniesť viac kreativity a vášne. Jediné čo musíte urobiť je prísť na to, čo je tou veľkou vášňou, ktorej sa chcete venovať. Nie však druhou alebo treťou, tou prvou najväčšou. Nezabúdajte na svoju ohnivú povahu.
 

Diskusia:

Čo očakávate od roku 2014? Plánujete veľké zmeny? Podeľte sa o to s ostatnými

Narodila som sa 14.04.1969,takže teraz budem mať 45 rokov čo znamenajú pre mňa tie "štvorky" pre život...atď.?

Františka Randusová pridané o 3.4.2014 10:20
Pridať nový príspevok

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu: Odoberaj horoskopy emailom
Aktuálna nálada: 70%

Prajem pokojný a požehnaný švrtok.

Dianka.
---------

Dianka pridané o 10:01
Aktuálna nálada: 70%

Krasne dobre rano babenky a babuliaci, pohodovy slnecny den Vam vsetkym zelam.

Marianovi skore uzdravenie, ahojte ❤️❤️❤️ Ev

Eva.I pridané o 07:18
Aktuálna nálada: 90%

Ahojte dievcata,pozdravujem vas s aktualizaciou statusu,hehe.

Dakujem,uz sa citim lepsie,stav fitovo to zial este nieje.

Marian pridané o 13:17