Horoskopy: Celoročný horoskop lev na rok 2014

Share

Horoskop Lev na rok 2014

Celoročný horoskop lev 2014 Vaša hviezda je pripravená vyjsť a zažiariť. Ste však aj vy pripravená na prídel šťastia, ktorý vás čaká? Toto leto vás šťastný Jupiter katapultuje na výslnie slávy, ktoré si tak veľmi zaslúžite. Využite prvú čas roku a vnútorne sa pripravte na výstrel za hranice vašich predstáv. Práve vchádzate do fázy aká sa dá zažiť len raz za dekádu. Pripravte sa na kráľovský život, ktorý vám bol predurčený. Pozor na ústa! I keď je takmer nemožné vyhnúť sa v tomto roku extrémom, mali by ste si naozaj dávať pozor na svoje ostré prejavy. Naučte sa umeniu diplomacie a kompromisov ak si chcete zachovať dobré vzťahy s blízkymi. Nemusíte sa preto vzdať vašich názorov a tvrdohlavosti, ale naučiť sa servírovať ich taktne a v správnom čase. Postupne sa naučíte aký má význam zohľadniť aj iné názory, ak chcete zachovať plynulú komunikáciu.

Intenzívna osobná transformácia, ktorú ste naštartovali už v minulom roku sa teraz ešte prehĺbi. Dostali ste sa už tak hlboko, že neostáva miesto na sebaklam či subtílnu psychologickú zradu. Sebapoznanie je mocná zbraň. Ste živým dôkazom vnútornej múdrosti, ktorá ostala po tom čo sa Saturn prehnal najspodnejšími zákutiami vašej psychiky od októbra 2012. Nastal čas použiť všetko čo ste sa naučili na seba zmierenie. Teraz, keď ste si vedomá svojej osobnej stopy a poznáte hranice svojej tolerancie, vaša hodnota sa v očiach druhých ešte znásobí.

Láska, rodina a spoločenský život

Rok 2014 je pre vás naplnený toľkým šťastím a príležitosťami, že sa tomu nevyhne ani láska. Lekcie emočnej a sexuálnej intimity, ktoré začali koncom roku 2012 sa ešte prehĺbia. Je možné, že už prechádzate útrapami silného vzťahu, ktorý vám nastavuje zrkadlo aké dokáže odhaliť len partnerstvo. Pokiaľ ste slobodná, vaše priateľstvá vám určité vypĺňajú prázdnotu, ktorú cítite medzi jednotlivými vzťahmi. Aj keď vám netrvá veľmi dlho, kým sa opäť šialene zamilujete. A okrem toho, v tomto roku milujete aj život sám.

Keď príde na lásku, mali by ste si spomenúť na svojho mladého ducha. Ak beriete svoj milostný život príliš vážne, môžete to napraviť a vniesť do neho trochu hravosti. Najlepšie vám to pôjde, keď budete počúvať svoje srdce a popustíte uzdu vašej pochabosti. Napokon, ste predsa veľkým hravým dieťaťom a to sa druhým na vás páči. V prvej polovici roku sa môžete cítiť skôr rodinne ako romanticky, čo nemusí byť vôbec na škodu. Od júla však vplyvom Jupitera bude os vášho horoskopu smerovať na vzťahy. Budete preháňať vaše veľkorysé tendencie, čomu bude len ťažké odolať. Môžete sa cítiť tak neporaziteľne, že v potrebných chvíľach úplne zabudnete na trochu pokory. Ak nezabudnete na vďačnosť za túto neočakávanú nádielku prosperity, nepostretne vás ani neodvratný pád na zem. Majte lásku v čele všetkého čo robíte. Rozmaznávajte tých, ktorých máte rada. Ak by pýcha ohrozovala váš milostný život, stačí si povedať nie a vrátiť sa k tomu čo viete najlepšie, rozdávať svoje vášnivé srdce.

Práca

V roku 2014 budete zlatým dieťaťom. Tento rok zanecháte ďalšiu veľkú stopu a uvelebíte sa na svojom mieste v žiari reflektorov. Všetko na čom ste posledných 12 mesiacov pracovali by malo priniesť svoje ovocie. V júli, keď Jupiter vstúpi do svojej hviezdy bude šťastena na vašej strane. Strážni anjeli budú stáť pri vás keď sa rozhodnete zariskovať a expanovať. Ak ste sa doretaz v práci držali v úzadí, zrazu uvidíte, že s vaším potenciálom to môžete dotiahnuť oveľa ďalej. Ste predsa zrodená pre veľké veci. Nečakajte na opovolenie od ostatných. Ste vodcom svorky, len sa treba na to miesto postaviť. Odvaha je teraz vaším druhým menom. Cestovanie bude pri rozvoji vašej karéri významným komponentom. Ste pripravená rozšíriť svoje kráľovstvo. Nepremeškajte žiadnu príležitosť na cestovanie. Každým výletom za humná sa vaše šťastie znásobí. Túlanie vás natoľko pohltí, že nebudete vedieť obsedieť na jednom mieste. Teraz je čas rozšíriť si vaše osobné a profesionálne obzory.

Kľúčovou témou vo vašej kariére je komunikácia. Mali by ste venovať zvýšenú pozornosť tomu ako komunikujete so svetom, či už cez sociálne siete, email, blog alebo web. Váš imidž v sociálnych médiách môže zohrať významnú rolu pre vašu profesionálnu reputáciu. Starostlivo vyberajte každé slovo, fotku či správu.
 

Diskusia:

Čo očakávate od roku 2014? Plánujete veľké zmeny? Podeľte sa o to s ostatnými

Pridať nový príspevok

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu: Odoberaj horoskopy emailom
Aktuálna nálada: 70%

Prajem pokojný a požehnaný pondelok.

Dianka.
---------

Dianka pridané o 09:48
Aktuálna nálada: 90%

Ahojte dievcata,dobre ranko prajem,pekny den prajem,myslim na vas,teraz.

--
Marian

Marian pridané o 08:10
Aktuálna nálada: 60%

Pekne dobre rano babenky a babuliaci, uzite si nadherny slnecny den. Eva.I

Eva.I pridané o 07:18