Horoskopy: Celoročný horoskop panna na rok 2014

Share

Horoskop Panna na rok 2014

Celoročný horoskop panna 2014 V tomto roku si jednoducho doprajte pauzu. Je načase radikálne zmeniť váš imidž workoholika. I keď v prvej polovici roku sa ešte nebudete môcť vymaniť z osídiel spoločenského života, v lete už budete pripravená utiahnuť sa do súkromia. Prílišná socializácia dala vašim nervom poriadne zabrať. Keďže ste veľmi senzitívna, je pre vás ťažké povedať nie ľuďom, ktorí za vami chodia s prosbou o radu.

Váš celkový duševný prerod, ktorý započal v roku 2012 už zapúšťa korene. Vaše komunikačné zručnosti sú na špici. Stálo vás veľa námahy vykoreniť niektoré staré vzory správania, ale táto transformácia začína prinášať ovocie. Priveľa mentálnej aktivity vás vyčerpáva a museli ste sa naučiť ako sa vypnúť. Teraz už viete, aké dôležité je vyčistiť si hlavu napríklad prechádzkou v prírode. Vplyvom Saturna sa vám podarilo túto schopnosť zdokonaliť. Financie budú v roku 2014 pre vás kľúčovou témou. Máte už plné zuby naháňania sa za peniazmi, len aby zte dokázali udržať balans medzi príjmami a výdavkami. Vaše odhodlanie udržať vyrovnaný rozpočet sa stalo vašou hlavnou prioritou, ktorej je podriadené všetko ostatné vo vašom živote. Ak sa vám podarí vyriešiť financie, konečne sa upokojíte. Bude si to síce vyžadovať extra úsilie a menšie obete, ale výsledok bude stáť za to.

Láska, rodina a spoločenský život

Váš milostný život prechádza celkovou transformáciou už od roku 2008, a to ešte nie ste ani v polovici cesty. Mali by ste sa pripraviť na ďalšie lekcie z lásky, ktoré vám osud nachystal. Bez ohľadu na to, aký je vás súčasný partnerský status, niekto poriadne zatrasie vaším životom, či už to bude súčasný partner alebo niekto úplne nový.

Láska je pre vás neustála sonda do zákutí svojej duše, možno aj preto by ste niekedy najradšej pred všetkým ušli a žili ako pustovníci v lese. V tomto roku je však dôraz kladený na partnerstvo. Keďže si ceníte hlboké spojenie s druhými, zistíte že je neuveriteľne uspokojujúce mať za partnera niekoho na rovnakej vlnovej dĺžke. Vzťahy sú pre vás novým územím na preskúmanie, obzvlášť tie, v ktorých budete mať dosť priestoru pre seba. Možno v tomtom roku podľahnete čaru spoločnosti a uprednostníte ju pred samotou. Saturn vám udelí ďalšie lekcie zo sexuality a intimity. Je to posledný rok, v ktorom kozmický strážca obýva znamenie Škorpióna, využite preto poslednú možnosť transformácie, ktorú prináša. Ak sa vám podarí nadviazať skutočne hlboké spojenie, partnera dokážete nekonečne zbožňovať. Skúsenosti vás naučili, že bez skutočného duchovného spojenia vám len telesná stránka nestačí. Neschopnosť viesť zmysluplnú konverzáciu je pre vás jasným znamením na ústup. Saturn a Škorpión vás vyzývajú odovzdať celé svoje srdce tomu koho milujete. Akonáhle sa pripútate, netreba ďalej váhať a pochybovať, ale držať si smer, ktorý vedie k utuženiu partnerstva.

Práca

V tomto roku sa môžete spoľahnúť na silu svojej predstavivosti. Netreba pracovať viac, ale skôr efektívnejšie, hlavne od júla tohto roku. Ak si chcete v lete konečne oddýchnuť, mali by ste sa snažiť urobiť čo najviac v prvej polovici roku. A za svoju snahu sa odmeňte aspoň krátkym únikom do lona prírody.

V nasledujúcich rokoch budú významnú rolu vo vašom profesnom živote zohrávať peniaze, investície a dlhy. Naučili ste sa dosť o budovaní vlastného hniezda a iných svetských cieľoch. Ľahkomyseľné míňanie je síce veľmi pohodlné, ale začínate si uvedomovať, že nechcete donekonečna žiť len z ruky do úst. Ste jedným z najbystrejších a najdôvtipnejších znamení zverokruhu, tak sa len tak bezcieľne nepotĺkajte. Využite svoje organizačné schopnosti a znásobte svoje príjmy. Akonáhle sa do toho pustíte, môžete začať šetriť na letnú dovolenku.

Saturn bude na vás tlačiť, aby ste sa pohybovali viac na verejnosti. Ak ste sa doteraz stránili médií, uvedomíte si, že ak chcete rozšíriť svoje pole pôsobnosti, musíte prekonať svoj odpor a začať využívať aj sociálne siete. Venuša bude našťastie nahrávať vašej kreativite a sebaprezentácii. Pluto bude pokračovať v dlhej ceste vplyvu do oblasti vašej kreativity ešte aspoň desať rokov. Pomôže vám to stať sa majstrom prejavu a využívať komunikáciu vo vás prospech.
 

Diskusia:

Čo očakávate od roku 2014? Plánujete veľké zmeny? Podeľte sa o to s ostatnými

Pridať nový príspevok

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu: Odoberaj horoskopy emailom
Aktuálna nálada: 10%

Mam problemy s financiami peniazmi

Dana Mattova pridané o 01:27
Aktuálna nálada: 80%

Pekny vecer pani Agnes, som rada ze ste sa ozvali a pevne verim ze zdravotne Vam ten pobyt v kupeloch pomoze.
A ten sklenik - no posadite nesko

Eva.I pridané o 19:58
Aktuálna nálada: 50%

Dobrý večer,tak už som doma,
Procedúry ktoré som mala prerušené dostala som neskôr.Ako to bude ďalej,či mi to pomohlo uvidím ,teraz

Agnes pridané o 19:49