Horoskopy: Celoročný horoskop rak na rok 2014

Share

Horoskop Rak na rok 2014

Celoročný horoskop rak 2014 Aj v roku 2014 vás bude Jupiter veľkoryso zásobovať šťastím. Vyťažte z vašej šťastnej hviezdy čo to dá hneď prvých 6 mesiacov roka, skôr ako sa Jupiter presunie ku susednému znameniu Leva. Vaše šťastie sa ale odchodom Jupitera nevyčerpá. Od júla po celý rok budú planéty priaznivo vplývať na vaše financie. Sledujte, ako vás nečakané šťastie vo financiách posunie na ďalšiu úroveň. Ukáže sa, že vaše posilňovanie sebavedomia a sebaúcty sa vyplatilo. Vyliezli ste zo svojej ulity a teraz ste na roztrhanie.

Saturn a Pluto vplývajú naďalej na váš milostný život a motivujú vás k hlbšiemu zamysleniu sa nad vlastnými psychologickými problémami a ako ovplyvňujú vaše vzťahy. Uvedomujete si, nemôžete donekonečna vyniť druhého za všetky neúspechy partnerského života.

Navyše, akonáhle sa naučíte lepšie nasmerovať energiu, pomôže vám to aj spoznať svoje osobné hranice. Bezúhonnosť je pre vás behom na dlhú trať, vnímajte to teda ako duchovné cvičenie. Stále viac sa vám odhaľuje význam stanovenia si svojich vlastných pravidiel než hodnotenie a očakávania od druhých. Po prvé, potrebujete si uvedomiť kým ste a čo je potrebné pre vašu prosperitu. Po druhé, musíte sa naučiť ako si to vedieť vypýtať. Nemusíte už chodiť okolo horúcej kaše. Máte predsa na viac.

Láska, rodina a spoločenský život

Váš milostný život je stredobodom záujmu s podporou dvoch planét ťažkého kalibru, Pluto a Saturn, ktoré od vás chcú len jedno, usadiť sa. Tento rok nepraje ľahkovážnemu randeniu. Ak špekulujete či máte vsadiť na krátkodobé alebo dlhodobé vzťahy, odpoveď je jasná. Nie je pre vás ľahké čeliť v partnerskom vzťahu démonom. Všetky drobnosti, ktoré vás na partnerovi iritujú vám vlastne nastavujú zrkadlo. Takejto priamej konfrontácii budete vedieť čeliť len preto, že máte lásku na svojej strane. Pripravte sa odhaliť všetky trhlinky vašej osobnosti. Pozornosť a energiu by ste mali venovať nastaveniu harmonických vzťahov, predovšetkým v rodine. Znamenie krásy a harmónie vás od začiatku roku bude nabádať nastaviť rovnováhu vo vašom živote. Ak hrozí, že vám vaše skryté sebecké tendencie narušia harmóniu vo vzťahoch, skúste sa ich zbaviť. Doteraz ste to boli vy, kto žehlil všetky rodinné nepríjemnosti, ale aj tu by ste si mohli dať trochu pauzu a venovať sa viac sebe. Zo začiatku sa vám to môže zdať sebecké, ale rýchlo zistíte, že vďaka takémuto prístupu dokážete dávať viac. Nastavte konečne jasné a pevné hranice tým, ktorí zneužívajú vašu veľkorysosť. V tomto roku by malo byť všetko predovšetkým o vás.

Práca

Jupiter bude začiatkom roku pozitívne vplývať aj na vaše pracovné ambície. Až do vašich narodenín bude ovplyvňovať vašu kariéru, a potom sa presunie do oblasti financií. Od toho momentu môžete začať plánovať ako znásobiť vaše príjmy. Jupiter vám pomohol vyšperkovať vašu osobnosť, tak to využite. Je možné, že budete pociťovať vnútorné napätie medzi vaším súkromným a profesným životom. Ambície a domáca pohoda budú postavené proti sebe. Znamenie Váhy bude pôsobiť na váš horoskop a nakláňať vás viac smerom do svojho vnútra. Ako vždy, pôjde mu o vytvorenie rovnováhy. Ak sa budete dostatočne venovať sebe a svojej rodine, bude to mať priaznivé dôsledky aj pre vašu kariéru. Aj keď sa to ľahšie povie ako vykoná, vaše znamenie je predurčené vybalansovať rovnováhu.

Naďalej buďte selektívna pri výbere spolupracovníkov. Ak máte do týchto vzťahov vložiť dôveru a energiu, musíte si byť istá, že ste na jednej vlne. Položte si vždy otázku, čo vám vzájomná spolupráca prinesie, predtým ako vstúpite do dlhodobých zväzkov.
 

Diskusia:

Čo očakávate od roku 2014? Plánujete veľké zmeny? Podeľte sa o to s ostatnými

Pridať nový príspevok

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu: Odoberaj horoskopy emailom
Aktuálna nálada: 80%

EvkaI. a Dianka, veľmi pekne ďakujem a len čo prídem, on ide do práce. Tento týždeň máme takúto striedačku. Páááá

beva pridané o 13:57
Aktuálna nálada: 70%

Prajem pokojnú a požehnanú stredu.

Marekovi a všetkým Marekom všetko len to najlepšie prajem, hlavne zdravie.

Evk

Dianka pridané o 08:49
Aktuálna nálada: 70%

Pekne dobre rano zelam vsetkym.

Bevka Marekovi k meninam vsetko naj naj naj a samozrejme vsetkym ostatnym dnesnym oslavencom tiez gratu

Eva.I pridané o 06:28