Horoskopy: Celoročný horoskop škorpión na rok 2014

Share

Horoskop škorpión na rok 2014

Celoročný horoskop škorpión 2014 Divoká jazda nekončí. Všetko čo vás doteraz nezabilo vás mohlo len posilniť. Metafora Fénixa vstávajúceho z popola, ktorá sa časti spája s vaším znamením, bude teraz úplne na mieste. Vrstvu po vrstve ste sa zbavovali starého peria a teraz ste pripravná na znovuzrodenie. V tomto roku si treba poriadne vyčistiť hlavu, ujasniť si čo skutočne chcete a ísť tvrdo za tým. Vaše znamenie vraví “buď všetko alebo nič”, tak príjmite svoju všeobímajúcu povahu a žite život na plno. Aj keby to znamenalo ísť do pekla a späť. Hraničné situácie vás udržujú v napätí a pokiaľ vám pomôžu výjsť z nich posilnená, vrhnite sa do nich. Saturn vo vašom súhvezdí v tomto roku vytvára silný pocit osudovosti. Jeho vplyv ustúpi v marci, kedy možno budete uzatvárať kapitolu okolo svojho strachu z blízkosti a záväzkov. Čaká vás nová fáza, v ktorej by ste sa mali venovať predovšetkým sama sebe. Postavte všetky strasti milostného života, ktorými ste prechádzali v minulom roku do súvislosti so vzťahom, ktorý máte sama so sebou. Kto je tým najdôležitejším človekom vo vašom živote? S tlakom Saturnu na váš osobný rast budete mať pocit, že ste skúšaná na dennej báze. Aj keď to môže byť veľmi vyčerpávajúce, nepodľahnite pocitu izolovanosti. Máte výnimočnú príležitosť zistiť čo ste vlastne zač. Ak sa nemôžete spoliehať na pomoc z vonku, dokážete čerpať zo svojch vlastných vnútorných zdrojov, alebo chcete stále znovu a znovu zažívať sklamania? Namiesto zatrpknutosti sa sústreťe na posilnenie svojich kapacít.

Láska, rodina a spoločenský život

Posledných pár rokov ste si prešli viacerými romancami a ste pripravená zakotviť niekde v bezpečí, najlepšie v náručí spoľahlivého, milujúceho partnera. Prepadla vás šialená túžba po stabilite a bezpečí. Už nechcete plytvať silami. Stačilo. Vyžaruje z vás sila, ktorá je sakramentsky sexy pre potenciálneho partnera, alebo aj pre súčasného. Vaša oddanosť a tolerancia vo vzťahoch sú však stále vystavené skúškam vplyvom Saturnu. Budete sa musieť vysporiadať so svojimi démonmi ak chcete, aby sa váš vzťah posilnil a vydržal.

Mars ako vládnúca planéta bude tiež pôsobiť na vaše partnerské vzťahy v prvej polovoci roku. Pomôže vám správne nasmerovať energiu. Zatiaľ čo bude Mars neobvykle dlho prinášať harmóniu budete sa snažiť nájsť krásu a rovnováhu s vašou polovičkou. Od marca do mája vás bude tlačiť do prehodnotenia doterajšieho spôsobu spolunažívania. Bude pre vás ťažké byť k vašim blízkym úprimná ak sa chcete zamerať na spoluprácu a harmóniu. Nechcete čeriť hladinu. Pozitívnou stránkou je, že sa naučíte rešpektovať aj prianie svojho partnera a netrvať na tom,a by bolo všetko po vašom. Potlačované emócie však môžu kedykoľvek viesť k výbuchu, ktorý vášho partnera úplne ohromí. Ale nebojte sa, od júla budete vplyvom Marsu späť vo svojej forme.

Práca

Milostivý Jupiter jednoznačne zoslal na vás profesný život dáke kúzlo. Ste ako stroj generujúci peniaze. Vaše odhodlanie mať navrh pred svojimi dlhmi môže znamenať aj veľa ťažkej práce. Podarí sa vám vyťažiť čo najviac z vašich zdrojov a kontaktov na vplyvných ľudí. Budete sa až diviť ako vaše šťastie expanduje. Zažijete výnimočné časy, kedy sa budete o peniaze doslova potkýnať. Šťastie vás bude sprevádzať aj ak sa rozhodnete zobrať si pôžičku. I keď sa bránite akýmkoľvek dlhom, Jupiter bude počnúc júlom priať vašej kariére, tak nemusíte mať obavy.

Otvorte svoje srdce a náruč dokorán a príjmite pomoc, ktorá sa vám ponúka. Bude to pre vás síce ťažšie, keďže ste zvyknutá spoliehať sa sama na seba, ale nebojte sa, službu budete môcť čoskoro opätovať, keď sa vám bude dariť a budete si môcť dovoliť aj rozdávať. Rada svojich priateľov, kolegov a lásky rozmaznávate extravagantnými darmi. Vaša fantázia bude pracovať na plné obrátky. Venujte pozornosť znameniam, ktoré sa vám budú zjavovať vo sne i pri bdelom snení. Podvedome sa tak pripravíte na príchod šťastnej hviezdy, ktorú k vám Mars v lete pritiahne. Od leta bude Jupiter nadmieru intenzívne vplývať na vaše znamenie, čo je skvelým indikátorom pre úspech. Na jeseň žezlo preberie zase Mars a intenzívne podporí vaše šance na zvýšenie príjmov. Jupiter vám bude strážiť chrbát po celý rok, tak sa nebojte realizovať aj tie najodvážnejšie sny. Posuňte svoje limity a choďte až za hranice toho čo ste si doteraz mysleli, že je možné. Budete milo prekvapená, čoho všetkého ste schopná.
 

Diskusia:

Čo očakávate od roku 2014? Plánujete veľké zmeny? Podeľte sa o to s ostatnými

dobre ranko vam zelam zobudila som sa o 4 rano ako aj po ine dni mala som zle sny a mavam vnutorne zle pocity co bude dalej ale som sa upokojila po precitani horoskopu na rok a pocitujem sa sylnejsia ze musim bojovat dalej

lubomira pridané o 15.10.2014 07:22
Pridať nový príspevok

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu: Odoberaj horoskopy emailom
Aktuálna nálada: 70%

Prajem pokojný a požehnaný pondelok.

Dianka.
---------

Dianka pridané o 09:48
Aktuálna nálada: 90%

Ahojte dievcata,dobre ranko prajem,pekny den prajem,myslim na vas,teraz.

--
Marian

Marian pridané o 08:10
Aktuálna nálada: 60%

Pekne dobre rano babenky a babuliaci, uzite si nadherny slnecny den. Eva.I

Eva.I pridané o 07:18