Horoskopy: Blíženci (21.5 – 20.6) - Štandardný horoskop

Share

Dnešný horoskop zverokuruhu pre znamenie blížencov.

Znamenie blizencovDobre si zvážte, čo skutočne chcete, aby ste si zbytočne nekomplikovali situáciu. Nezabúdajte kvôli peniazom na svoje predsavzatia. Nemusí sa vám to vyplatiť.

Charakteristika znamenia Blíženci:

Tak ako dvojčatá aj Blíženci sú rozpoltené bytosti. Podvojná a akosi rozštiepená povaha je neoddeliteľnou črtou znamenia Blížencov. Raz sú veselí a bezstarostní, inokedy smutní a zúfalí. Na jednej strane prekypujú dobrotou, láskyplnosťou a pokorou, na druhej strane dokážu byť neobyčajne tvrdí. Správajú sa teda dosť nevypočítateľne. Blíženci sú nekonečne zvedaví, majú neutíchajúci záujem o nové kontakty, poznávanie nových miest a za novú zaujímavú informáciu sú schopní ísť na kraj sveta. Zvlášť tajomné veci ich silne priťahujú. Ľahko sa učia a sú schopní veľmi rýchlo preniknúť do podstaty problémov. Pochopia každú situáciu, ich čulý duch sa vie všetkému prispôsobiť. Sami však myslia v extrémoch a zazlievajú každému, že nechápe ich názory. Ľudia v tomto znamení sú nestáli, neustále hľadajú niečo lepšie. Typická je pre Blížencov silná energia, takže môžete pri podaní ruky cítiť jemné chvenie. V celom ich prejave je určitý nepokoj. Možno sa sami podvedome boja toho, že ich nadšenie sa skončí skôr ako dovedú dielo do konca. Ale keď hovoria o svojom názore alebo o práci, ktorú práve robia, dokážu byť tak rozhodní, ba až fanatickí, že sa zdá nemožné, že by niekedy mohli tak ľahko všetko odložiť nabok. Majú toľko schopností a toľko talentov, že sa nemôžu rozhodnúť čo by vlastne chceli robiť. Každá ich činnosť má krátke trvanie. Podobne to býva aj s ich priateľmi. Ľudia tohto typu sa veľmi ľahko pre niekoho nadchnú, ale po krátkom čase majú hneď priateľa nového, ktorý sa im momentálne zapáčil. Večný rozpor Blížencov medzi tým čo by chceli robiť a čo potom v skutočnosti robia ich vedie k tomu, že napriek všetkým veľkým schopnostiam málokedy prenikajú do skutočnej hĺbky, ale skôr do šírky. Čo im chýba na hĺbke, nahrádzajú stále prítomným uvedomením, pretože sa im každý dojem nezabudnuteľne vrýva do pamäte. Typickou vlastnosťou Blížencov je kultivované vyjadrovanie. Keď začnú hovoriť o probléme, ktorý ich zaujíma, nadchnú sa vlastnou rečou toľko, že sa stanú rozvláčni a zdĺhaví. Neuvedomujú si, že sa odchýlili od témy. Hovoria ďalej bez ohľadu na to, či ich niekto počúva.

Známe osobnosti narodené v znamení blížencov:

  • J.F. Kennedy, Marilyn Monroe, Paul McCartney, Judy Garland, Bob Dylan

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu: Odoberaj horoskopy emailom
Aktuálna nálada: 70%

Pekne dobre rano Bevka i vsetci ostatni.
Vcera som myslela na Marienku, dufam ze vysetrenie dopadlo dobre a uz teraz sa moze venovat priprave

Eva.I pridané o 08:04
Aktuálna nálada: 70%

Dobré ráno moji milí. Pozdravujem všetkých a prajem, aby sa deň vydaril presne tak, ako si prajete.
Pá pá.

beva pridané o 06:55
Aktuálna nálada: 80%

Prijemny podvecer babenky a babuliaci. Bevka v mene syna dakujem a veru veru mrzi ma ze to ani mne nedoslo - 11.5. Mala nasa Ivka narodeniny- dodatocn

Eva.I pridané o 18:01