Horoskopy: Kozorožec (22.12 – 20.1) - Štandardný horoskop

Share

Dnešný horoskop zverokuruhu pre znamenie kozorožca.

Znamenie kozorozcaZahodte malichernosť a splňte svojmu partnerovi jeho želanie. Veľmi skoro zbadáte, že sa vám to vráti v rovnakej miere naspäť. Potešenie bude obojstranné. Život sa predsa skladá z maličkostí.

Charakteristika znamenia Kozorožec:

Kozorožca ovláda múdry Saturn. Je nedôverčivý, chladný, praktický, má sklon k samote a veľký záujem o kariéru. Má výrazné duševné vlastnosti a bystrý rozum, ale potrebuje podporu najmä na začiatku svojho života a rozvoja, aby získal potrebnú sebadôveru. Kozorožec býva veľmi vážny a uzavretý. Je ťažké získať jeho dôveru, pretože je v ňom stále trochu podozrievavosti a málokedy hovorí otvorene. Ale jemu samému ľudia veľmi dôverujú. Na jeho diskrétnosť je možné sa úplne spoľahnúť. Vo veľkej spoločnosti je nesmelý a radšej sa drží trochu vzadu. Za to v úzkom kruhu blízkych priateľov alebo známych ožíva a hýri humorom. Charakteristickou vlastností Kozorožca je radosť zo samoty. V samote sa cítia dobre, nikdy sa nenudí, vždy sa niečím zamestná, neznáša nečinnosť. Zatiaľ čo iní hľadajú niekde útechu a snažia sa rozptýliť, aby zabudli na všetko, čo ich trápi, Kozorožec vyhľadáva práve samotu. Niet divu, že je často považovaný za podivína. Prvoradou a typickou vlastnosťou Kozorožca sú nesmierne ambície a veľká usilovnosť. Najradšej sa ponorí do ťažkých vecí, rieši ich s vytrvalosťou, ktorá vzbudzuje obdiv. Čím ťažšia a prácnejšia je ich úloha, tým viac sa vedia do nej ponoriť. Ľahká práca ho nezaujíma. Všetko čo robí je precízne. Keď sa mu práca, ani napriek veľkej námahe nepodarila, pustí sa do nej znovu. Neúspechy ho neodradia, naopak, sú pre neho podnetom k ešte usilovnejšej práci. Sú veľmi spoľahliví. S nedbalosťou alebo nepresnosťou sa u neho nestretnete. Pracuje skôr viac ako menej. O Kozorožcoch sa traduje, že sú ako víno, čím starší, tým lepší. Toto znamenie je veľmi ambiciózne a kariéra je pre neho dôležitá. Nachádza sa všade tam, kde je možnosť postupu. Kozorožec je v bežnom živote veľmi praktický, šetrný a nenáročný. Väčšinou je pokojný, nemá vo zvyku sa rozčuľovať. Keď sa to však stane, potom je zase ťažké ho upokojiť. Krivdy dokáže odpúšťať, ale nikdy na ne nezabúda. Keď raz stratí dôveru v človeka, stratí ju definitívne. V prírode rád vyhľadáva osamelé miesta a málo používané cesty.

Známe osobnosti narodené v znamení kozorožca:

  • Muhammad Ali, Sissy Spacek, Nicolas Cage, Janis Joplin, Elvis Presley

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu: Odoberaj horoskopy emailom
Aktuálna nálada: 80%

Krasne pondelkove rano, u nas chladnejsie a prevonane dazdikom.
Vcera sa prehnala burka a este i dnes to vyzera na dazd.

Bevka

Eva.I pridané o 07:03
Aktuálna nálada: 80%

Dobré ráno. V piatok sa synko vrátil, tak som mal doma oboch chlapcov a vnúčatá. Bolo fajn aj keď ráno v sobotu drobce odišli do KE. Potom sa

beva pridané o 06:02
Aktuálna nálada: 70%

Krasny nedelny podvecer zelam vsetkym.
U nas sa schyluje k burke- voda by sa zisla, len nech nenarobi velke skody.

Ahojte. Eva

Eva.I pridané o 16:28