Horoskopy: Škorpión (23.10 – 22.11) - Štandardný horoskop

Share

Dnešný horoskop zverokuruhu pre znamenie škorpióna.

Znamenie škorpionaNadchne vás príjemná schôdzka. Presvedčíte sa o tom, že sa zabavíte aj bez alkoholu. Vyhnite sa ľuďom, ktorí len sľubujú. Zbytočná strata času, môžete ho lepšie využiť.

Charakteristika znamenia Škorpión:

Škorpióna ovláda Pluto, vládca podsvetia. Je najnáruživejším znamením a to nielen v láske. Škorpión je vybavený úžasnou vôľou, ktorá sa dokáže vyvíjať kladne aj záporne. Vie vždy presne, čo chce a je taktiež veľmi istý vo svojom vystupovaní. Rýchlo sa rozhoduje, je sebaistý a jeho vytrvalosť je takmer tak veľká, ako jeho iniciatívny postup. Základnou povahovou črtou je jeho snaha vniknúť pod povrch všetkých vecí. Škorpión je často tichého charakteru, drží sa bokom, ale nie úplne mimo, len tak v tieni, aby mu nič neunikol a bol svedkom všetkého. Na povrch zdanlivo úplne pokojný, skrývajúci v sebe predsa len iskru vášnivosti, ktorá sa dokáže rýchlo vznietiť a potom sa nedá odhadnúť jej rozsah. Má veľmi jasné a prenikavé myslenie. Je bystrý a všetko nové, neznáme rýchlo chápe. Nielenže túži po tom niečo spoznať, ale aj nové vytvárať. Obyčajne máva originálne názory, ktoré s úplným fanatizmom aj obhajuje. Keď mu niekto odporuje, dokáže sa trochu rozčúliť. Všeobecne je Škorpión dosť hádavý a tvrdohlavý. Keď niečo vzbudí jeho záujem je ochotný pre vec obetovať čokoľvek, napríklad aj život. Nebojí sa riskovať. Zaujímajú ho záhady, sex a smrť. Zvláštny je tiež tým, že raz je neobyčajne ochotný a dokáže sa celý angažovať, druhýkrát nestrpí ani najmenší odpor a kruto vystúpi voči každému, kto sa mu nepáči. Keď očakávame ústretovú chápavosť, zahrnie nás jedovatú zlobou, keď od neho nič nechceme, tak nás zahrnie pozornosťou a pomocou. Skoro súčasne má chuť pomáhať i ničiť. Veľmi mu záleží na priateľoch. Pre kamaráta je ochotný obetovať všetko a nič mu nie je príliš drahé, pretože ho chce vidieť spokojného. Ale horšie je to s tým, kto sa mu znepáči. Škorpión sa dokáže veľmi mstiť a túto svojej vlastnosť nikdy neváha využiť. Pozná svoju hodnotu a potrpí si na lichôtky, a preto ho môžu ovplyvniť ľudia, ktorý túto jeho slabosť poznajú. Celkom však možno povedať, že nikomu neotvorí svoje vnútro a vždy bude čiastočne obklopený záhadným závojom. Dokáže pomôcť, ak je o pomoc požiadaný, a je v takýchto prípadoch veľkorysý, aj keď pri tom nezabúda na svoj vlastný prospech. Dokáže rovnako dobre šetriť, ako hýriť, pretože peniaze sú mu iba prostredníkom pre jeho ciele. Môžeme u neho pozorovať určitý sklon k pohodliu. Súčasne je však dosť hrdý, žiarlivý, silne eroticky založený, vo svojom konaní neuvážené a tvrdý, dokonca až zákerný. Jeho typickou vlastnosťou je veľká genialita, prejavujúca sa slovami aj skutkami. Má vždy nové aj keď podivné nápady, ale nedokáže ich realizovať. V spoločnosti je veľmi zábavný a obľúbený. Svojimi spôsobmi každého upúta.

Známe osobnosti narodené v znamení škorpióna:

  • Prince Charles, Grace Kelly, John Cleese, Indira Gandhi, Bill Gates

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu: Odoberaj horoskopy emailom
Aktuálna nálada: 70%

Pekne dobre rano Bevka i vsetci ostatni.
Vcera som myslela na Marienku, dufam ze vysetrenie dopadlo dobre a uz teraz sa moze venovat priprave

Eva.I pridané o 08:04
Aktuálna nálada: 70%

Dobré ráno moji milí. Pozdravujem všetkých a prajem, aby sa deň vydaril presne tak, ako si prajete.
Pá pá.

beva pridané o 06:55
Aktuálna nálada: 80%

Prijemny podvecer babenky a babuliaci. Bevka v mene syna dakujem a veru veru mrzi ma ze to ani mne nedoslo - 11.5. Mala nasa Ivka narodeniny- dodatocn

Eva.I pridané o 18:01