Horoskopy: Váhy (23.9 – 22.10) - Štandardný horoskop

Share

Dnešný horoskop zverokuruhu pre znamenie váh.

Znamenie vahVaša vytrvalosť a húževnatosť vám umožňuje rýchlo si zvyknúť na nové metódy práce. Uvažujte striedmo a logicky. Nedopustíte sa tak unáhlených činov.

Charakteristika znamenia Váhy:

Váhy ovláda rafinovaná Venuša, bohyňa lásky. Narodený do tohto znamenia sú prevažne intelektuálne založení, so silným citovým životom. Váhy sú znamením spravodlivosti a harmónie. Hovorí sa o nich, že sú veľmi otvorení, úslužní a slušní, priamo nenávidiaci spory. Sú mierumilovní, pokojní a vyhýbajú sa všetkému, čo nepovažujú za harmonické. Agresivita je im úplne cudzia. Ale hoci pôsobia dojmom veľmi vyrovnaných, istých a stálych ľudí, nie je tomu tak, pretože sú veľmi nerozhodní a neistí. Sú ušľachtilí, milujúci umenie, prispôsobiví, málo vytrvalí. Majú radosť zo života, túžia po pôžitkoch a ľahko sa dokážu nadchnúť pre všetko krásne. A tak sa u nich prejavuje láska k umeniu a taktiež veľké predispozície pre umenie ako také. Milujú šperky, krásne šaty, zábavu, hudbu i tanec, ale aj peniaze, pretože nimi všetko, po čom túžia, môžu získať. A hoci sú celkom poctiví a úprimní, nie je možné sa na ne spoľahnúť, pretože sa dajú ľahko ovplyvniť. Sami seba považujú za neovplyvniteľných a pevných, pretože vždy konajú v zhode so svojím presvedčením. Hoci sa snažia o sebazaprenie, nedarí sa im to príliš dobre a môže sa u nich prejavovať taktiež sklon k náladovosť. Spravidla sa ľahko pre nejakú vec nadchnú, nasadia na jej realizáciu všetky sily a potom ich náhodne niečo ovplyvní a danú vec vôbec nezrealizujú. Je až neuveriteľné, ako ľahko sa dá ich názor zmeniť. A keď im to niekto vyčíta, tak sa nesmierne čudujú. Často hľadajú oporu, o čom svedčí najmä to, že sa radi priatelia s ľuďmi so silnou povahou. Máme ich radi pre ich láskavosť, rovnosť a šľachetné myšlienky. Za istú vadu je nutné považovať ich značnú citlivosť a sklon k netrpezlivosť, aj ich celkovú bezstarostnosť, čo sa za nepriaznivých konštelácií často prejavuje ako trochu ľahkomyseľne nakladanie s peniazmi. V spoločnosti, ktorá nie je závislá od ich činov, sú vážení pre svoju pokojnú povahu, prispôsobivosť a nekonfliktnosť. Nehádajú sa. Rozčúlia sa len vtedy, keď ich niekto veľmi ostro napadne. Potom sú schopní aj energického rokovania, niekedy až príliš energického. Keď sa však musia sami o niečom rozhodnúť, sú veľmi znepokojení a tešia sa, keď to namiesto nich urobí niekto iný. Často sa stáva, že aj nepovolaní ľudia ich ukecajú a poradia im. Milujú síce slobodu a nezávislosť, ale nedokážu žiť osamote. Spoločnosť, družnosť je pre nich dôležitá a taktiež manželstvo zohráva v ich živote dôležitú úlohu. Je to snáď preto, že nedokážu dobre vzdorovať rôznym životným ťažkostiam, a preto potrebujú druha, ktorý by ich podporil a ktorému môžu dôverovať. Majú vyvinutý zmysel pre krásu. Hovoria slušne, hrubé slová nepoužívajú. Všetko robia s určitým čarom a pôvabom. Aj ich domov je veľmi pekný. Majú radi kvalitné veci, nenávidia napodobeniny a lacné klenoty. Majú svoje ideály a snažia sa zariadiť svoj život podľa nich. Sú dosť ctižiadostiví, túžia po uznaní a po lichôtkach, ale dokážu dobre vzdorovať životným ťažkostiam.

Známe osobnosti narodené v znamení váh:

  • Walter Matthau, Brigitte Bardot, Michael Douglas, Martina Navratilova, John Lennon

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu: Odoberaj horoskopy emailom
Aktuálna nálada: 70%

Krasne predpoludnie a vydareny cely nadchadzajuci vikend Vam vsetkym zelam.
Vraj sa ma pocasie pokazit, tak si este uzite slniecka , paaaaEva.

Eva.I pridané o 09:02
Aktuálna nálada: 80%

Evka.I- supeeer

Ruženkaa pridané o 15:00
Aktuálna nálada: 70%

Ruzenkaaaa Ty vravis nieco o slusnej zaberacke? A ten Tvoj dnesny vykon? Na parada. A ked uz nieco, ani ja som sa do toho nehrnula, manzel ich pozval

Eva.I pridané o 14:22