Horoskopy: Vodnár (21.1 – 19.2) - Štandardný horoskop

Share

Dnešný horoskop zverokuruhu pre znamenie vodnára.

Znamenie vodnáraNebude na škodu veci, ak sa utiahnete trochu do úzadia. Okolie je zvedavé, ako ďaleko sa odvážite ísť. Svoje plány si však nechajte len pre seba.

Charakteristika znamenia Vodnár:

Vodnára ovláda výstredný Urán a je trochu zvláštneho charakteru. Dobrý, družný, veselý, krásny, milovaný, slobodomilný. Je plný nadšenia, život a svet neprežíva staticky, ale maximálne dynamicky a flexibilne. Je vážny a pritom predsa spoločenský, vtipný. Vodnár je prispôsobivý, s poctivým charakterom. Obyčajne má veľké ideály, je skromný, trpezlivý a verný. Typické je pre neho jeho vyslovene ľudské zmýšľanie. Vodnár má pevnú vôľu, o niektorých veciach vôbec neuvažuje, vidí len cieľ pred sebou a nepozná žiadne prekážky. Rád nasadzuje krk na nepraktické veci. Spravidla je to len jedna vec, ktorá ho fascinuje, a potom nepozerá ani naľavo, ani napravo. Nejde tu o tvrdohlavosť, pretože v mnohých záležitostiach bežného života sa dokáže veľmi dobre prispôsobiť a nijako nepresadzuje svoju vlastnú vôľu. Okrem toho vedie pokojný život. V spoločnosti je obľúbený, ale oveľa lepšie znáša samotu. O priateľstve a spoločenstve má vysokú mienku. Stále hľadá nové kontakty, aj keď sa sám nerád viaže, pretože túži byť samostatný a nezávislý. Túži po tom, ísť svojou vlastnou cestou, ktorá je často dosť špecifická a veľmi odlišná od bežných zabehaných koľají. S Vodnárom možno veľmi dobre vyjsť, pretože sa neháda a jeho správanie je príjemné. Je verný priateľ a pôsobí mu radosť niekomu pomáhať. Keďže sa upúta k určitej myšlienke, ktorú chce vykonávať, často sa dožíva sklamania, ktoré ho môže niekedy aj zničiť. Pre túto svoju myšlienku žiada plné porozumenie od iných a je veľmi urazený, keď sa tak nestane. A keď jeho zásadné názory niekto zhodí žartom alebo dokonca odmietne, potom je to pre neho osobne natoľko bolestné, že tento človek má už na celý život u neho čiernu bodku. Najväčším záporom Vodnára je lenivosť, ak jej prepadne, nedostane sa nikam. Musí na sebe neustále pracovať, ísť za svojimi ambíciami. Ďalšou jeho chybou je nepresnosť. Zdá sa, ako by nemohol pochopiť, že zachovanie presnosti je nutnosťou pre usporiadaný život a tak aj vo svojej nepresnosti vie byť svojrázny. Miluje prírodu a snaží sa jej venovať. Rád sa učí a sleduje všetko nové. Typický Vodnár kladie nekonečné, zvedavé otázky, aby všetko pochopil.

Známe osobnosti narodené v znamení vodnára:

  • Thomas Alva Edison, Yoko Ono, Paul Newman, Mia Farrow, JackLemmon

Chcete každý deň dostávať horoskopy emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu: Odoberaj horoskopy emailom
Aktuálna nálada: 90%

Ahojte priatelia moji,pozdravujem vas vsetkych.Dievcata,ja som nejako malo spal,mno aj tak sa celkom tesim,zajtra sa pojdem kupat na termalne pramene

Marian pridané o 07:41
Aktuálna nálada: 80%

Dobré ráno.
Teším sa,že vitamíny vyvolali okrem účinku aj úsmevné situácie.
Dnes by môj ocino oslavoval 93 rokov, ale už

beva pridané o 06:25
Aktuálna nálada: 90%

Pekný večer. Zdravím všetkých.

Potvrdzujem aj ja príjem obálky s výživovým doplnkom presne, ako písala bevka.

Ruženkaa pridané o 20:21