Email: Čo vám prináša smahu EMAIL?

Share

Email


Nový prehľadný design nové

Nový prehľadný design Vám umožní používať webmail maximálne efektívne.

Online manuál nové

Pripravili sme Vám online manuál pre všetky dôležité funkcie vo webmaile, správe fotiek a nastaveniach. Teraz môžete využiť všetky funkcie maximálne efektívne.

Účinný ANTI-SPAM

Nemáte radi nevyžiadanú poštu? Ani my nie! Váš email je chránený niekoľko stupňovou ochranou ako Spamassassin filter, SPF technológiou, účinným anti vírusovým a tým dokážeme odfiltrovať nevyžiadanú poštu ešte predtým, ako sa dostane do vašej doručenej pošty. Už viac nebudete strácať s týmto váš čas.

Dostaňte sa k e-mailu na cestách

Dni, keď si na prístup k e-mailu potreboval nutne počítač, už pominuli. Váš email podporuje technológie ako POP3 a IMAP, pomocou ktorých sa dostanete ku vašim emailom aj cez mobilný telefón a iné zariadenie, ktoré podporuje tieto štandardné technológie.

Veľa priestoru

Už sa nemusíte strachovať o veľkosť vášho emailového účtu. Ihneď po registrácii dostanete email o veľkosti 2500 MB. Ak vám už kapacita nebude stačiť, stačí nás kontaktovať a priestor vám ešte zväčšíme!

Migrácia tvojich kontaktov a emailov z už existujúceho účtu

Ak už vlastníte emailový účet u jedného z nasledovných poskytovateľov, smahu vám zadarmo a okamžite prenesie všetky emaily, kontakty do vášho nového účtu. Nie je to perfektné?

Slovenské stránky: Atlas.sk, Azet.sk, Pobox.sk
Zahraničné emailové služby: AOL, FastMail, GMail, GMX.net, Live/Hotmail, Inbox.com, IndiaTimes, KataMail, Libero, Lycos, Mail.com, Mail.ru, OperaMail, Rambler, Rediff, Yahoo!, Yandex
Sociálne siete: Facebook, Flickr, Flixster, Friendster, Hi5, Last.fm, LinkedIn, MySpace, Orkut, Twitter


Najmodernejší web email

Pristupujte ku svojmu emailu bezpečne web aplikácia nabitá technológiami, aby vaša práca bola čo najrýchlejšia, najpohodlnejšia a hlavne prehľadná. Technológie ako WEB 2.0, AJAX, JAVASCRIPT, CSS pracujú proste pre vás.

Šetrite čas

Využi rýchle kontakty a klávesové skratky vo webmaile na ešte rýchlejšiu prácu s e-mailom. Veľa zlepšení vám umožní jednoducho a hlavne rýchlo spraviť aktivity, ktoré zamýšľate.

To všetko je zadarmo?

Presne tak. Vieme, je to bláznivé. Ale máme ťa až tak veľmi radi.

Podrobné údaje o emailovom účte

Kapacita schránky:2500 MB
Maximálna veľkosť jednej správy:10 MB
POP3 prístup:Užívateľské meno: tvoj.login@smahu.com
Heslo: [tvoje heslo]
Port: 110
SMTP prístup:Užívateľské meno: tvoj.login@smahu.com
Heslo: [tvoje heslo]
Port: 25
IMAP prístup:Užívateľské meno: tvoj.login@smahu.com
Heslo: [tvoje heslo]
Port: 143

Zaregistruj si nový email TERAZ »

Smahu účet ti zdarma prináša:

Aktuálne na Smahu

Registrovaný užívatelia4.809
Zverejnené fotografie23.252
Zaregistruj sa aj TY