Onlinehry: Hlavná stránka vašeho centra zábavy

Share

Najnovšie online hry

Doof Ball

Doof Ball »

Pridaná: 24.9.2010
Jednoducho sme nemohli robiť bez doofcomplete vrátane afootball hru, takže tu je jeden thefirst pre vás Fussballfanatics! (nie, že nejde o preklep). Vyberte si z jedného z twentyteams, a brať ich do thetop! Bitka cez firstround, štvrťfinále, semiand veľkom finále vyhrať pohár! Skvelý futbal na getstuck into.Grab pivo, dal na šatku, a fandiť svojmu tímu na všetkých theway na vrchol! Alebo len playthis hra miesto.

Hodnotenie: 1.9/10 (198 hlasov)

Solitaire 2

Solitaire 2 »

Pridaná: 23.9.2010
Klasická hra Klondike solitér, alebo trpezlivosť. Dostať všetky karty do základov.

Hodnotenie: 1.8/10 (186 hlasov)

Vector Conflict: The Siege

Vector Conflict: The Siege »

Pridaná: 23.9.2010
Vector Konflikt je intenzívnu 3D strieľačka stanovené v bezútešnej, post-apokalyptická retro svete. Nachádzate sa v konaní obranných systémov pre drvivú Soter podzemnom bunkri. Ste poslednú líniu obrany pre pozostalých útočisko nižšie - chrániť za každú cenu.

Hodnotenie: 1.9/10 (189 hlasov)

Magnety

Magnety »

Pridaná: 23.9.2010
Vašou úlohou je viesť modrej alebo červenej častice z Spawn Krabica na Dostať boxy. Miesto magnety na priame častíc, a potom kliknúť na "štart", čo sa stane!

Hodnotenie: 0.0/10 (0 hlasov)

DinoKids - Flying

DinoKids - Flying »

Pridaná: 22.9.2010
DinoKids - Lietanie je jednoduché a zábavné mini hry. S roztomilý dinosaurus znak môžete lietať na dlhé vzdialenosti s vyhnúť sa množstvom prekážok.

Hodnotenie: 1.5/10 (178 hlasov)

DinoKids - geografia

DinoKids - geografia »

Pridaná: 22.9.2010
DinoKids - geografia je jednoduchý, zábavný a náučných minihier. Môžete sa dozvedieť veľa krajiny umiestnenie, vlajky, kapitálu a tak ďalej s zábavný kvíz.

Hodnotenie: 1.5/10 (178 hlasov)

DinoKids - Math

DinoKids - Math »

Pridaná: 22.9.2010
DinoKids - Matematický je jednoduchý, zábavný a náučných minihier. Môžete vyriešiť jednoduchý matematický a súťažiť skóre.

Hodnotenie: 1.7/10 (187 hlasov)

Twin Galaxy Moon: THK58

Twin Galaxy Moon: THK58 »

Pridaná: 21.9.2010
Twin Galaxy Moon: THK58 je RPG sa asi tri hodiny hry. THK58 bol nedávno napadnutý, môžete hrať ako Jack Zervus, agenta, ktorý odchádza do THK58 zistiť, čo sa stalo.

Hodnotenie: 1.5/10 (176 hlasov)

Obechi

Obechi »

Pridaná: 21.9.2010
Od tvorcov pocit Flash Boomshine prichádza nevyspytateľný novú hru, kde ruka / oko co-ordination, a blesk-rýchle reakčný čas znamenala rozdiel medzi úspechom a neúspechom. Stovky farebných častíc plávajúcich v éteri - a je to vaša práca, aby ich všetky dohromady. Kliknite a podržte tlačidlo myši, aby sa kruh okolo bodky, a pozrieť sa na ne všetci sa zhromaždia v stredu. S každým prsteň si vytvoríte dostanete bližšie a bližšie k cieľovej ... ale minúť cieľ, a to ani jeden, a jadro je v troskách. Ako rýchlo môžete dokončiť všetkých pätnástich úrovniach, bez jediná chyba? Úlohou je na ...

Hodnotenie: 1.7/10 (187 hlasov)

Assembler 4

Assembler 4 »

Pridaná: 21.9.2010
Štvrtá verzia Assembler - na základe fyzikálnych puzzle hra, v ktorej môžete zostaviť obrazce. Assembler je hra, v ktorej používate myš sjednat súbor tvarov v konfigurácii tak, aby zelené tlačidlo tvar (y) sú v rámci svojich príslušných oblastí . Ak chcete nájsť správne riešenie, ktoré majú byť kľúčovým tvar (y) sú podporované úplne iné tvary, s myšou uvoľní. Musíte venovať pozornosť, skóre na tom, ako dlho to trvalo dokončenie každej úrovni, a koľkokrát ste sa na kliknutie. Assembler kombinuje relaxáciu a priestorové myslenie v ľahko zdvihnúť a hrať hry.

Hodnotenie: 1.8/10 (183 hlasov)

Chcete aby ste každý deň dostali onlinehry emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu: Odoberaj onlinehry emailom

Najhranejšie hry

Sniper of duty
Antidote
Crazy policajné auto
Gitara Geek
Strongest Truck
Space Race
FastTrack
Cube Crash
Squanda