Onlinehry: Ostatné hry

Share

Ostatné hry

Super Rebounce

Super Rebounce »

Pridaná: 14.10.2010
Musíte poslať loptu tak vysoko, ako môžete.
Bloons Tower Defense 4

Bloons Tower Defense 4 »

Pridaná: 13.10.2010
BTD4 funkcie lepšiu grafiku, množstvo nových a pôvodných druhov veža a tony upgrady pre každý typ veže. Skládky stôp, ukladanie hier, kariérny mód, mód pieskovisko a apopalypse režime. Bloons Tower Defense 4 vám poskytne takmer neobmedzené prehrávanie hodnotu. Súčasťou dodávky je tiež voliteľný MochiCoins prémiového obsahu predstavovať veľa ďalších skladieb a špeciálne posilňovacie upgrady, ako je manželská bumerangy, vybuchujúce šípky, a double v hotovosti!
FrozenFun

FrozenFun »

Pridaná: 11.10.2010
FrozenFun je hra biť do objektov na snehu kopca s snehové gule!
Dora divízie puzzle

Dora divízie puzzle »

Pridaná: 9.10.2010
Math vyrieši otázky odhaliť puzzle obrázok.
Predstavte si, Umelec

Predstavte si, Umelec »

Pridaná: 6.10.2010
Ubisoft predstavuje Predstavte Umelec! Stal svetoznámy umelec! Naučte sa kresliť, maľovať, vytvárať koláže a cez rôzne zábavné mini-hry a poučenie. Spravujte svoje nádejné kariére, ako si splniť klienta provízie, účasť na akciách, a ďalšie.
Arcaneoid

Arcaneoid »

Pridaná: 28.9.2010
Táto hra je ležérne arkáda s loptičkami, bloky a pádla. To nie je jednoduché kópiu Pong, táto hra je stará myšlienka na novej prezentácie. Cieľom hry je získať vyššie skóre potom váš súper v každej úrovni. Ten, kto zbiera drahokamy 8 výhier úroveň a dostane extra body. Break rôzne typy blokov získať body. Prepúšťať všetkých 20 úrovniach s cieľom vyhrať celú hru. Môžete svoj počet bodov, skóre tabuľke. Arcaneoid má niekoľko spôsobov hrania. Môžete hrať s počítačom alebo s kamarátom v prednej časti jedného počítača. Môžete tiež zvoliť si spôsob, ako ovládať pádlo (myšou alebo klávesnicou). Užite si hrá Arcaneoid. Dúfam, že sa vám bude páčiť.
DinoKids - geografia

DinoKids - geografia »

Pridaná: 22.9.2010
DinoKids - geografia je jednoduchý, zábavný a náučných minihier. Môžete sa dozvedieť veľa krajiny umiestnenie, vlajky, kapitálu a tak ďalej s zábavný kvíz.
DinoKids - Math

DinoKids - Math »

Pridaná: 22.9.2010
DinoKids - Matematický je jednoduchý, zábavný a náučných minihier. Môžete vyriešiť jednoduchý matematický a súťažiť skóre.
Energia Leak

Energia Leak »

Pridaná: 20.9.2010
Energia tesnosti je arkádovej hry. Musíte obnoviť silu, ktorá bola vypustená ako energetickej guličky z rozbitej reaktorov. Použite údržbu robot odraziť každý loptičku tak, aby sa zhromažďujú dirigent. Hra má realistickú fyziku a jednoduché pravidlá. Dvanásť k dispozícii s rôznou úrovňou obtiažnosti. Robot je riadený len s pohyblivými myšou.

Chcete aby ste každý deň dostali onlinehry emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu: Odoberaj onlinehry emailom

Najhranejšie hry

Sniper of duty
Antidote
Crazy policajné auto
Gitara Geek
Strongest Truck
FastTrack
Space Race
Cube Crash
Squanda