Onlinehry: Spoločenské hry

Share

Spoločenské hry

Video Pocker

Video Pocker »

Pridaná: 11.10.2010
Video Poker je kartová hra, ktorú hrajú na hracích automatoch po celom svete. Cieľom je zhromaždiť najlepšiu kombináciu piatich kariet-poker ruku z kariet, ktoré sú riešené. Päť karty sú rozdané spočiatku, a máte možnosť držať 1 - 5 z týchto kariet a zlikvidujte zvyšok. Vyradené karty sú nahradené novými kartami z balíka. V závislosti na výslednej päť-karta kombinácie, budete odmenení sumou virtuálnych peňazí podľa tabuľky. Neexistuje-li kombinácia, stratíte svoju stávku.
Nočný Balloons

Nočný Balloons »

Pridaná: 7.10.2010
Catch balóny a porovnať ich s domácimi miláčikmi Frosmo!
Box Office

Box Office »

Pridaná: 8.9.2010
Zapnite si pokladne do obrovskej Enterpise. Upgrade, predávať zákazníkom a lots peniaze.
FUPA Raiders

FUPA Raiders »

Pridaná: 11.8.2010
FUPA Raiders je real-time stratégia, hra, kde si vlastný rad hradov a oblohy musíte nájazde okolité hrady zachytiť a kontroly do mapy. Existujú medzi dvoma rôznymi nepriateľmi, ktoré sa pokúsi prevziať svoje vlastné hrady a zničiť. Si môžete prispôsobiť vašej armády a armády nepriateľov z viac ako 63 rôznych kostýmov, vrátane pirátov, ninjov, sprievodcovia, generáli, ženy, námorníci, Džinovia, zasvěcenci, a mnoho mnoho ďalších. Musíte niečo rýchlo a hemžiť svojich súperov s hordou Fupas vládnuť deň! Pre Awesome!
Crosszle 3D: druhá časť

Crosszle 3D: druhá časť »

Pridaná: 7.8.2010
Kliknite na blok v sieti a vyberte ho. Potom kliknite na inom bloku snímke prvý novú pozíciu v rovnakom riadku alebo stĺpca. Vytvorte zápas s tromi alebo viac blokov rovnakej farby points.Get zarobiť ešte viac bodov vytvorením väčších zhôd alebo vyrovnania z väčšej vzdialenosti!
BioBots

BioBots »

Pridaná: 30.7.2010
Armáda biodegradables a recyklovateľné materiály je len ľahké občerstvenie pre vaše biobots!
SwizzlePop! - Obrátila

SwizzlePop! - Obrátila »

Pridaná: 26.7.2010
Rýchlo-chodil, vyľakať sa inšpiroval, slovo akčný / puzzle hra. Nájsť slová, rýchlo! Make slová, aby sa zabránilo z explodujúcej bomby. Zbierať zlato a striebro dlaždíc na skóre extra body. Ako dlho vám vydrží?
Crosszle 3D

Crosszle 3D »

Pridaná: 15.7.2010
Kliknite na blok v sieti a vyberte ho. Potom kliknite na inom bloku snímke prvý novú pozíciu v rovnakom riadku alebo stĺpca. Vytvorte zápas s tromi alebo viac blokov rovnakej farby points.Get zarobiť ešte viac bodov vytvorením väčších zhôd alebo vyrovnania z väčšej vzdialenosti!
Slovo kráľovstvo

Slovo kráľovstvo »

Pridaná: 13.7.2010
Dokončiť kampaň dobyť WordLand. Dostatok zdrojov arrage listami do slova, potom budovať kráľovstvo tvoje, a začať expanzia.

Chcete aby ste každý deň dostali onlinehry emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu: Odoberaj onlinehry emailom

Najhranejšie hry

Sniper of duty
Antidote
Crazy policajné auto
Gitara Geek
Strongest Truck
FastTrack
Space Race
Cube Crash
Squanda