Onlinehry: Strielačky a bojové hry

Share

Strielačky a bojové hry

Antidote

Antidote »

Pridaná: 12.10.2010
Originálne strieľačku. Nano robota, ktorý nazýva "Antidote" musia chrániť ľudské telo pred útokmi rôznych vírusov. Vyskúšať rôzne kombinácie zbraní, aby zistili, čo funguje najlepšie pre každú úroveň.
CubiKill 2

CubiKill 2 »

Pridaná: 9.10.2010
Cubikill 2 je späť na zabíjanie v práci! Naša nepříčetně priateľ je späť a tentoraz je naštvaný na získanie vystrelil. Je čas oslobodiť niektoré agresiu!
Cool War

Cool War »

Pridaná: 3.10.2010
To je októbra 1962, studená vojna je na svojom vrchole. Spravodajské agentúry zistené nepriateľské rakety sú rozmiestnené v malých carribean krajine. Ale tentoraz namiesto diplomacie hovorí, všetci sa jadrová vojna vypukla voľná. Je to vaša misia na zastavenie útoku protivníka nucelear v tomto variant klasickej arkádovej 'Missile Command' hra.
Spaceshadows

Spaceshadows »

Pridaná: 30.9.2010
SpaceShadows je online multiplayer vesmírna hra. Na prvý, hráč si vyberie jednu z troch líg, Sloboda ligy, Business Enterprise alebo Rising ríše. Hlavným cieľom je zničiť ennemy lode, ale hráč môže aj úrodu, nakupovať a predávať zdroje palube cestujúci, stane súčasťou klanu ...
Sniper 2. rok

Sniper 2. rok »

Pridaná: 29.9.2010
Druhá časť tejto taktická hra puzzle sniper od robotJAM. Complete 12 sniper misie pre organizáciu, pre ktorú pracujete. Prečítajte si pozorne briefingy vedieť, ako dosiahnuť svoje ciele.
Pin-up Shooter

Pin-up Shooter »

Pridaná: 28.9.2010
Návykový "shoot - balóny" hra s oko-lov prezentácie a niektoré pohode gameplay rysy.
Zip Zap

Zip Zap »

Pridaná: 27.9.2010
Bokom scrolling shoot-em-up v štýle starej klasickej arkádovej "Defender". Defeat mimozemskú inváziu zničením všetkých 10 vĺn nepriateľských kozmických lodí a zachrániť čo najviac utečencov, ako je to možné.
Vector Conflict: The Siege

Vector Conflict: The Siege »

Pridaná: 23.9.2010
Vector Konflikt je intenzívnu 3D strieľačka stanovené v bezútešnej, post-apokalyptická retro svete. Nachádzate sa v konaní obranných systémov pre drvivú Soter podzemnom bunkri. Ste poslednú líniu obrany pre pozostalých útočisko nižšie - chrániť za každú cenu.
Bug Squad

Bug Squad »

Pridaná: 17.9.2010
Hlúpe, ale zábavné strelca. Myslíš, že protiraketovej obrany na kyseliny, ako ste boji za záchranu svojho mesta od moru ošípaných, implementácie, vtáky a príšery.

Chcete aby ste každý deň dostali onlinehry emailom?

Stačí ak sa zaregistrujete tu: Odoberaj onlinehry emailom

Najhranejšie hry

Sniper of duty
Antidote
Crazy policajné auto
Gitara Geek
Strongest Truck
FastTrack
Space Race
Cube Crash
Squanda