www.elektronikshop.sk - Vizitka

Share
QR code www.elektronikshop.sk

www.elektronikshop.sk

http://www.elektronikshop.sk/
  • -Návštevnosť stránky
  • Hodnotenie: 9.4/10 (755 hlasov)

  • - Google rank
  • -Spätné odkazy
  • žiadna recenziaRecenzie

Zvýšte si návštevnosť web stránky

Tip: Viete, že smahu.com zoraduje položky v katalógu podla počtu podporení? Vložíte nasledujúci kód do svojej web stránky, vaši návštevníci ju potom môžu podporovať a vy si takto zabezpečíte vyžšiu návštevnosť!
Vzor ikony

HTML kód
    
Tip: Pripravili sme jednoduchý návod, ako si môžete tento box vložiť do vašich stránok. Nájdete ho tu: Smahu Webmasters: Časté otázky

www.elektronikshop.sk

Základné údaje:

Na našej stránke www.elektronikshop.sk, na ktorej si môžete jednoducho a rýchlo priamo z pohodlia Vášho domova vybrať z veľkého množstva elektronických súčiastok. Náš nový a unikátny internetový obchod ponúka široký sortiment elektroniky, elektronických súčiastok a náhradných dielov vhodný rovnako pre domácich majstrov tak ako aj pre väčšie firmy. Elektronické súčiastky: Chladiče, Diaky, Diódy, Displeje, Dosky plošných spojov DPS, Fotočleny, Integrované obvody, Kondenzátory, Kryštály a filtre, LED, Montážny materiál, Optočleny, Pätice Objímky pre IO, Potenciometre, Prepínače, tlačidlá, relé a poistky, Rezistory, Snímače, Spájkovacia technika, Svorkovnice a Konektory, Tepelné poistky, Termistory ntc, Transformátory, Tranzistory, Triaky, Usmerňovacie mostíky, Varistory, Vývojové nástroje, Zmršťovacie bužírky.
IČO: 46551832

Kontaktné údaje:

Adresa: Brodzany 211
Tel: 0918282521

Kategórie:


Kontaktné osoby:

Marek Kňaze
Tel: 0918282521
poslať email

Recenzie:

Pridať novú recenziu